Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Beti powinnas spiewac:

"Ta ostatnia niedziela... jutro sie rozstaniemy..." :)

 

 

 

 

A smiej sie wstreciuchu....jak narazie to spiewam sobie po nocach "Rycz...glupia rycz..." :biggrin:

Ale mam juz na przyszlosc inna muzyczke....slowa....:flesje::D....bedzoie milo...wiem, ze sie powtarzam, ale

 

DLUGIE CZEKANIE, DOBRE SNIADANIE :wink:

:biggrin:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My motocykliści z Leszna i okolic planujemy się połączyć 24.06.2006. W tym dniu odbędzie się nieoficjalny zlot. Ja wraz z moimi 2 kolegami zakładamy klub skuterowy i ogółem motorowerowy SPEED BUSTER.

Więcej info o zlocie w tym temacie:

http://forum.motocyklistow.pl/UWAGA-LESZNO...ICE-t49512.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co...zastanawia mnie jedna rzecz....bo do licha w ogole nie mozna sie zgrac. Za kazdym razem nic nie wychodzi. A przeciez tyle motocykli est w Lesznie i okolicach./ Dzisiaj siedzialam chociazby w Wilkowicach to co po chwile jakis motor przejezdzal. Ale zeby jakos sie zgadac, spotkac, poznac to nic. Nie wiem...nie wiem co to jest. Ja myslalam, ze wlasnie fajnie jest poznac innych motocyklistow, itp. Ale chyba jestem nawina, bo coraz mniej w to wierze.

Ja wiem tylko o Mamucie, ze tam sie w czwartrki motocyklisci spotykaja, tylko z tego co mi wiadomo, to to byli motocykliscie wiekiem blizszym mojemu tacie. Ale chyba nie ma co probowac, zeby mlodzi zaczeli sie tak spotykac, chociaz co jakis czas...

Chcialam sie z wami podzielic tymi przemuysleniami:):icon_razz::):buttrock:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti widzisz ja nie mam tak fajne jak ty bo w lesie nie udalo mi sie spotkac jeszcze nieznajomego motocyklisty. Co do latania po drodze to jeszcze bedziesz musiala poczekac zanim ci kiwne jak bede jechal bo narazie nie mam kasy na rejestracje :wink: Okazja do spotkania napewno bedzie, wiem ze planujemy jakis wspolny wypad na woodstock na moto :icon_mrgreen: jak by cos jeszcze wczesniej bylo czyli jakis wypad do np.: boszkowa to dam znac :]

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko:)...Dwaja na gg jakby co. Tam bedzie mozna sie lepiej dogadac w razie czego:)

Widzisz...ja niestety po lasach nie jezdze....nie nadaje sie moje malenstwo na takie drogi :icon_mrgreen: Chociaz raz jezdzilam po lesie :wink: , tyle ze glebe prawie zaliczylam, ale to zapewne kwestia wprawy.

To ja Ci proponuje kase, ktora wlewasz w bak odlozyc na rejestracje :rolleyes:, hehehe. Nie no...kazdy jezdzi tym i tam co/gdzie lubi. Absolutnie to rozumiem :icon_mrgreen:

No coz....dalej bede samotnie zwiedzac nasze powiatowe drogi :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Leszczyniakow i nie tylko ;)

Za niecala godzinke, czyli cos przed 20 bede pod mac donald's. Jakby ktos chcial posmigac, pogadac o motocyklach, albo chociaz wypic shake'a to zapraszam :banghead: Zrobilem dzisiaj przeglad w moto i trza sprawdzic jak chodzi, a kazdy pretekst do jazdy dobry :banghead: Wiec jade sobie na loda czy cus :banghead: Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo...co ja tu widze...ktos byl w naszych okolicach...no tak, ale kiedy ja ostatni raz tu bylam :buttrock:

A tak na powaznie chlopcy juz wszystko jest oki:)...no prawie wszystko :biggrin:

Dziekuje za spedzenie mile czasu w towarzystwie motocyklowym :D

Poznalam nowe tereny Boszkowa, bo naprawde nie wiedzialam, ze tam jest jcos takiego. No coz...ja nie znam tych terenow :buttrock: no i do zobaczenia/ uslyszenia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie tu dawno nie bylo :buttrock:

no z Pierunem sie minelismy o jakies 0,5h, za to z Beti zgadalismy sie juz dobrze (choc musiala na nas 20 min poczekac:P )

fajna byla przejazdzka do Boszkowa, dawno tam nie bylem, a teraz droga juz miejscami lepsza i mozna posmigac :biggrin:

Jakby ktos chcial jeszcze w okolicach leszna pojezdzic to pisac ale najlepiej do asmodana na GG (bo ja nie mam w domu neta :D ) albo na kom :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, to ja tam chyba o 20:29 wyjezdzalem :D :buttrock:

Nastepnym razem dajcie jakos znac jak byscie smigali, albo cos :buttrock: Ja sie chetnie przylacze. Od piatku juz wlasciwie na stale jestem w domu, a tam nie mam z kim pojezdzic... Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od piatku tez juz prawie na stale bede w domu :buttrock:

to jak bedziesz przez leszno przejezdzal to daj znac, ale jak pisalem najlepiej na gg lub kom :buttrock:

my czesto w weekendy smigamy po miescie i jesli kasa pozwoli to raczej sie to nie zmieni :biggrin:

i jesli bedziemy cos planowali to tez damy znac :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka chlopaki... zostawilem wam Beti pod opieke i co sie porobilo? Dobrze ze wszystko ok. Szkoda ze nie moge z wami pojezdzic :D Tutaj tylko ogladam sie za maszynami (a jest za czym) ale jezdza jak to angole - jakos tak bezplciowo :/ Dupy z nich!

 

Pozdrowka i udanego sezonu

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie OT

"28.06.2006.

19 latka zginęła w wypadku na trasie Jezierzyce Kościelne – Święciechowa. Dziewczyna jechała motorem yamaha. Podczas wyprzedzania mercedesa sprintera zderzyła się czołowo z renault megane. W wyniku odniesionych obrażeń wczoraj po południu zmarła w leszczyńskim szpitalu. (emi) "

 

jak ktoś będzie wiedział kiedy i gdzie pogrzeb niech da znać...

 

[']['][']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz sie dowiem szczegolow i dam znac :D

 

"Nazywala sie Agata Gawlinska, jeszcze nie wiadomo kiedy bedzie pogrzeb. zmarła wczoraj po 6 godz, w szpitalu o 17. niestety jej wina - nie jechala co prawda szybko, ale na wsokosci Turkowiaka (Golanice) tam jest prosty ale waski odcinek i ograniczenie do 70. jechała jamaha 600 za busem , byla z blisko, wychila sie i juz nie zdazyla cofnoc bo samochod z przeciwka rozniosł ja . Noga, reka - urwane... :buttrock:

Ojciec (tez motocyklista , cal rodzina zreszta) byl w niemczech i mu nie powiedzieli, ze cora nie zyje ale ze jest w szpitalu. dopiero gdy przyjechal. Cale leszno gada o tym wypadku. daty pogrzebu bede pilanowal, ale na moje wyczucie piatek - choc moze zrobia sbote (dla motocyklistow)"

 

takie info z Panoramy Leszczynskiej dostalem, jak sie czegos dowiem wiecej to napisze, moze zalozyc nowy temat?

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...