Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką nadzieje !! :biggrin:

Forumowiczka Julak też chyba jedzie!!

Z tego co wiem to była w zeszłym roku - wrażenia nie do opisania z tego co mówiła!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jeśli chodzi o mnie to ten sezon pauza. Za tydzień wyjeżdżam z Polski i nie wiem kiedy wrócę. Motocykl przygotowany do sezonu wszystko zrobione na 100% za jakiś czas wystawie na allegro. Szkoda sprzętu i wg ale decyzję o wyjeździe podjąłem wczoraj.

Wesołych Świat i szerokości wszystkim.

LWG !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo znalazłem, kolektor i ten łącznik to w przyszłości, cena kusząca i to bardzo, ale narazie naciesze się orginalnym :) Dzięki za zainteresowanie, i pewnie na następną zimę coś jej zmienie by sobie humor poprawić :D Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się jej w środę wypytam dokładnie co i jak :)

 

fakt bylam w zeszlym roku i bylo wrecz zajebiscie, miejsce piekne (chociaz w tym roku maja zmienic). i po wjezdzie praktycznie wszystkie atrakcje typu kula zorbingowa, zjazd na linach, wspinaczka itp byly zupelnie za darmo :D poza tym sporo atrakcji, takze na bank jade w tym roku, nawet mysle czy domku nie wynajac w kilka osob bo w zeszlym byla taka mozliwosc480601_322824101141314_662608558_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt bylam w zeszlym roku i bylo wrecz zajebiscie, miejsce piekne (chociaz w tym roku maja zmienic). i po wjezdzie praktycznie wszystkie atrakcje typu kula zorbingowa, zjazd na linach, wspinaczka itp byly zupelnie za darmo :D poza tym sporo atrakcji, takze na bank jade w tym roku, nawet mysle czy domku nie wynajac w kilka osob bo w zeszlym byla taka mozliwosc480601_322824101141314_662608558_n.jpg

Jedziemy!! Smyk jedzie ze mną!! :excl: :excl: :excl: :excl:

A Adam bedzie miał urlop :icon_question: :icon_question: :icon_question: :icon_question: :icon_question:

 

Rezerwacja domków zaczyna się od kwietnia!!

:biggrin: :flesje: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...