Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 lata temu byliśmy z kumplami na MRU,ale co ważne na obiektach niekomercyjnych. Koleś znalazł w necie byłego wojskowego i śmigalismy po lasach po 4,5 kondygnacyjnych bunkrach. Coś niesamowitego - komercyjne obiekty też robią wrażenie, ale to co było w tych lasach to było coś niesamowitego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu byliśmy z kumplami na MRU,ale co ważne na obiektach niekomercyjnych. Koleś znalazł w necie byłego wojskowego i śmigalismy po lasach po 4,5 kondygnacyjnych bunkrach. Coś niesamowitego - komercyjne obiekty też robią wrażenie, ale to co było w tych lasach to było coś niesamowitego...

 

kiedyś z kumplami wchodziliśmy niekomercyjnie. Wejście 6:00 wyjście 18:00 :D. Po drodze spotkaliśmy dzieci kwiaty, amatorów rozpuszczalników (nie wiedzieli którędy weszli :D :D ) i płetwonurków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu Was zaspamuje ;)

 

Obejrzyjcie mnie na filmiku z toru i zagłosujcie na mnie! Bez Was się nie uda, dlatego proszę o pomoc :)

Głosy można oddawać raz dziennie, dlatego klikajcie tak często jak możecie :D

 

http://castrol.scigacz.pl/konkurs/film/40

 

stawiam piwo w motorze jak wygram :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooooo no no...

 

wiosny za oknem nie widać...

 

ale za to na FM widzę ze jakby wiosna się zbliżała wszyscy obudzili się z zimowego snu :D

 

Jaka tam zima :P

 

Wczoraj rozpoczelem sezon (naprawde pozno w tym roku) i sobie moto kopsnalem do wrocka.

Dzisiaj rano do robory bylo spoko, ale z powrotem juz mocno snieg padal :P

Niestety szyba w integralu kiepsko odprowadza snieg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu Was zaspamuje ;)

 

Obejrzyjcie mnie na filmiku z toru i zagłosujcie na mnie! Bez Was się nie uda, dlatego proszę o pomoc :)

Głosy można oddawać raz dziennie, dlatego klikajcie tak często jak możecie :D

 

http://castrol.sciga...konkurs/film/40

 

stawiam piwo w motorze jak wygram :D

Julak licze na piwo!! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...