Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Monster to Ciebie mijałem koło cmentarza w Gostyniu?? :cool:

Pozdro i do zobaczyska!! :biggrin:

Nie mijałeś mnie bo Kawe 9 sprzedałem. Obecnie mam Kawe 6 do poskładania, ale nie mam czasu :( Widziałem Cię jak byłem autem koło Centrum Manhattan ;) Pozdro

 

Jak zawsze trudno znaleźć optymalny termin ;)

Poperam CONNY terminy na forum TRUDNE. A co tam u Skorpiona już moto odpalił ?? Pozdro.

 

Ja na piwko jestem otwarty na propozycję.... może być ten weekend tylko, że w piątek 8 marca spędzam wśród swoich kobiet !!! :biggrin:

 

Pepe84 masz rację długoterminową pogodą nie ma co się przejmować i tak sprawdza się na max 2 dni do przodu... ale była mowa o jakiś tam śniegach i ponownych mrozach ...

 

Przy moim Fazerku tylko olej wymieniony. Obecny stan przygotowania oceniam na 25% ... brak czasu.

 

 

Wojtas!!!!!! Czy Ty nie powinieneś mi o czymś powiedzieć!!! hmmmm??? :wink: :biggrin:

MONSTER ENERGY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym wpadł do Motoru ale niestety ten weekend spędzam w Szczecinie. Brak czasu wolnego .. Sprzęt stoi rozkrecony nie wiem kiedy ogarne ten temat mam nadzieję że do połowy kwietnia maks wszystko będzie git i wyjadę . ;))

 

LWG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt stoi rozkrecony nie wiem kiedy ogarne ten temat mam nadzieję że do połowy kwietnia maks wszystko będzie git i wyjadę . ;))

 

To dokładnie tak samo, jak mój bandzior...

Dobrze, że spadł śnieg i słońce już tak brutalnie nie woła, żeby polatać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , nie wyobrażam sobie tego gdyby wyszło słońce 12 na plusie a sprzęt w garażu he he . Ogólnie został mi do wymiany napęd , reflektor i czekam aż osłona wydechu przyjdzie bo została wysłana do lakierni ;)) aaa i nowe mocowanie tablicy czeka na montaż bo stare odpadło w poznaniu :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...