Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Majka, zwiększyłabyś zainteresowanie kombinezonem, gdybyś zaprezentowała go zupełnie bez niczego pod kurtką, pokazując jego walory użytkowe :tongue:

Widziałem, że zmieniłaś maszynę - a miało być chyba coś innego? Nie mniej jednak czarny Z jest piękny :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka, zwiększyłabyś zainteresowanie kombinezonem, gdybyś zaprezentowała go zupełnie bez niczego pod kurtką, pokazując jego walory użytkowe :tongue:

Widziałem, że zmieniłaś maszynę - a miało być chyba coś innego? Nie mniej jednak czarny Z jest piękny :buttrock:

 

haha +1 :D

 

dlaczego sprzedajesz kombiaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Majka, Z-et nie będzie Ci pasował do kombiaka?

Tak na marginesie to mi też udało się jeszcze polataćw starym roku, troche tylko zmokłem, ale było git.

Edytowane przez kamelS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej podaje info dla zainteresowanych tematem naszywek:

 

Serdecznie witam,

 

Z uwagi na to, że temat naszywek Forum Motocyklistów ciągnie się od dłuższego czasu, a zamówień nie przybywa ruszam z produkcją. Z uwagi na małą ilość zamówień muszę ogólny koszt podzielić na mniejszą ilość sztuk i cena wzrasta o 3 zł zarówno w opcji z klejem, jak i bez.

Więc:

 

naszywka do przyszycia 13zł

naszywka z klejem 15 zł

W cenę wliczona wysyłka listem zwykłym, priorytetowym.

 

Jeśli wciąż jesteś zainteresowany/a proszę o potwierdzenie zamówienia w formie:

[imię i nazwisko]

[liczba sztuk]

[przyszycie / klej]

[nick do nadrukowania na naszywce]

 

Na wiadomości zwrotne czekam 2 tygodnie tj. do końca miesiąca. 1 lutego wyślę numer konta i naszywki powinny pojawić się w Waszych domach w ciągu tygodnia.

 

email: [email protected]

 

Link:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/155695-naszywki-fm-2012/page__hl__naszywka__st__20

Na mocy danej mnie, przez... mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja w dniu dzisiejszym odpaliłem moją kozę założyłem lusterka i ODBLASK tylny i postanowłem pojechać na zaległy przegląd... koza chyba się pokapowała gdzie jedziemy i w połowie drogi odmówiłą posuszeństwa i po około 30 min odpaliła ponownie...

na PKS'ie dowiedziałem się ze mogę zaliczyć przegląd ale negatywnie... mam wymienić sobie tabligę rej., chomologowane podświetlanie i bardziej widoczny odblask...

zeby nikt nie mówił ze się nie starałem ale chyba kolejny rok przepękam bez dowodu... hehe...

 

czy ktoś jeszcze zaczął przygotowania do sezonu?

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nikt nie mówił ze się nie starałem ale chyba kolejny rok przepękam bez dowodu... hehe...

 

czy ktoś jeszcze zaczął przygotowania do sezonu?

 

Ja juz 2 lata jezdze bez przegladu :D

 

Przygotowania chialbym ale zalezy jak sie pogoda spisze.

Od wtorku pogoda byla spoko aby jezdzic ale nie mialem jak w nd i pn sprzeta do wro zabrac.

W ten weekend zapowiada sie powtorka z rozrywki fuck :banghead:

 

A pomyslec ze zeszlej zimy tylko 3 tyg nie jedzilem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...