Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

chciałabym podziękować ludkom :) za wspólną zabawę podczas rajdu i nie tylko :)

Jak tylko pojawią się zdjęcia ze strony Domu Kultury z Boja toi podeśle linka. Postaram się również jak najszybciej zrobić porządek z moimi zdjęciami - jak już wspomniał Barthazz, sis trochę porobiła zdjęć - oczywiście również podesłać linka. Myślę, że będzie to na dniach.

Miło było poznać nowe osoby.

 

Pozdrawiam,

Beti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad z założenia mial byc turystyczny i takim tez sie okazał :-). Wyszla nam jakas trasa na okolo 500km wiec bardzo zjadliwa :). Z mojej strony moge tylko powiedziec ze czekam na kolejny podobny wyjazd :).

post-55308-0-47336700-1311036552_thumb.jpg

post-55308-0-76341700-1311036586_thumb.jpg

post-55308-0-25472500-1311036598_thumb.jpg

Edytowane przez rvd1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak owszem typowa niedzielna przejazdzka.Bartek wspominal ze bylismy w czechach,troche sie zawiedlismy bo polozyli sobie "weze" na drogach :) ,odbilismy sobie kawalkiem z Szklarskiej Poreby do Harrachova,ktory tak nam sie spodobal ze meczylismy go parokrotnie. Motocykli oczywiscie multum,no ale tam to norma, te trasy same zachecaja do ich odwiedzania.Wycieczka wspaniala,podobno fajne widoki nawet byly .... :)

Edytowane przez rvd1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Ludzie! Help me !

 

napiszcie gdzie znajde punkt taki mniejszy w którym robią badania techniczne motocykli ??

 

do okręgowej nie jade bo kominy zbyt głośne więc muszę skorzystać z mniejszego punktu.

 

Z góry Dziękówa za namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jedź do panów w okolicy ronda na Osiecznę,nie pamiętam jaka ulica,tam na kominy na pewno uwagi nie zwracają(wiem po sobie :bigrazz: )

 

 

dziękówa za namiary :lalag: wiem gdzie ten punkt się znajduje i jutro tam podjade

 

albo podjedz do Kosciana, na ul Polnocna - naprzeciwko Energetyki, tam wszystko przechodzi :)

 

 

dzięki za info jeżeli migacze ledowe i kominy w lesznie nie przejdą to na kościan polece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis mialem kolejna przygode z policja, zatrzymala mnie para na motocyklach do rutynowej kontroli (tym razem jechalem w pelni przepisowo).

 

Przy kontroli okazalo sie, ze waznosc dowodu tymczasowego sie skonczyla, no i palkarz (bo inaczej nazwac go nie mozna) stwierdzil ze za kierowanie pojazdem nie dopuszczonym do ruchu nalezy sie 500zl i 7 pkt karnych, no i wzial sie za wypisywanie mandatu. Mowie mu ze to troche duzo i chyba mniej jest za nie posiadanie dokumentu, ale nie dotarlo to do niego.

Po chwili daje mi mandat do podpisania, a ja na to ze nie przyjmuje tego mandatu, poniewaz uwazam ze to za duzo. W odpowiedzi stwierdzil, ze w takim razie odcholuje motocykl na parking. Zadzwonil prze to swoje radyjko po pomoc drogowa, ktora przyjechala i zabrala motor na parking srzezony. 15 min pozniej odebralem motocykl z parkingu okazujac dowod osobisty i dowod rejestracyjny (niwazny, ale stwierdzajacy ze jestem wlascicielem).

 

Dodam jeszcze ze motocykl w momencie kontroli zaparkowalem na bezplatnym parkingu pod blokiem, 2 ulice od mojego mieszkania, wiec nie utrudnial ruchu, nie stwarzal zagrozenia ani nic z tych rzeczy. Nie wiem kiedy maja prawo odcholowac pojazd, zwlaszcza ze moglem go odebrac od razu po scholowaniu...

 

No i teraz czeka mnie sprawa w sadzie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...