Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pany a wybiera się ktoś na Częstochowę 17?

barteck_street mam namiary na gościa, który 17 leci do Częstochowy z większą brygadą zorganizowaną zbrojną heh ;)

pewnie z chęcią przygarną jeszcze jednego żuczka :buttrock:

- jeśli szukałbyś jakiejś :crossy: ekipy oczywiście :bigrazz:

...and adrenaline starts to flow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pogoda dopisze, to będe na maku o 8.00 w sobotę :buttrock: aczkolwiek wyjeżdżam z powrotem najpóźniej 12.00-12.30

SPoko wodza bedzie fanie mowie wam :)

 

Jak nic mi nie wypadnie to tez jade. Marecki zgadamy sie jeszcze i najwyzej razem polecimy z Bojanowa :crossy:

Pewnie, będzie raźniej :crossy:

 

Szedar, a może pojechałbyś razem z nami do Poznania na otwarcie sezonu?

Swietna mysl :D

Szadar dajez wiem ze torche daleko ale w koncu powiec co jak co ale widak zalu w oczach u byłęgo własciciela to nawet master card nie kupisz :D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się do licha dzieje?? Bo zaraz ja zacznę przeklinać :P Nie dosyć, że spam pełną gębą, to jeszcze Joey jakieś bliżej nieokreślone słowa używa!!!!!!!!!!! Zabierzcie mu już tą butelkę. Asmo do licha:):) Jeszcze podjudzasz. Ludki...ogarnijcie się wreszcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadamy się jeden dzień na terroryzm miasta jakiegoś w okolicach? Dzisiaj pierwszą jazdę miałem w tym sezonie a przeglądu jeszcze nie zrobiłem ale to kwestia czasu dzisiaj gostek mi nie zrobił bo nie miałem lusterka prawego oponę wymieniłem w Lipnie przednią więc mogę śmigać jak ktoś chętny to polatam z nim albo jak :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra fifka nie jest zła:D

Beti to nie jest spam co tu się dzieje to porostu znowu życie zakwitło!!

Rozumiem że tylko Marecki i Bocian<chyba> jedzie do poznania innym za daleko?

Co z rawiczem i ich emtekami?

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...