Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te maszynki są tak poręczne że nawet nie przechodzi przez myśl że istnieje taka możliwość jak stracić kontrolę nad motocyklem...

 

To jak kolesie na filmie śmigają to nie są żadne cuda bo prawda jest taka że każdy kto dosiada supermoto po krótkim czasie jeździ częściej na jednym kole niż na dwóch kołach..

wystarczy kazdy kawalek drogi nawet bardzo kiepskiej jakości zeby cisnąć ile fabryka dała..

długi skok zawieszeń znakomicie pożera nierówności i dziury..

 

W tym pierwszym filmiku jakby się wyjebał w tym krótkim rękawku na tych winklach to mógłby siebie skrobać na kilkuset metrach :banghead: ale supermoto nieźle nadaje się do wygłupów i ostrej jazdy - prawie wszędzie :)

Nigdy nie latałem na SM, dlatego miałbym mieszane uczucia czy go kupić...

 

 

dlatego kolo jeździ na koszulce bo wie że nic mu nie grozi to on trzyma pełna kontrolę nad motocyklem a nie na odwrót..

 

 

naprawde ludzie musicie się zapoznać z tematem bo warto

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kup nieskatowanego jezdzonego turystycznie sprzeta xD

Przeciez ja bym go na zlocie caciukal xD

 

Chodzi o to, aby ustalić coś konstruktywnego, a nie pitolić farmazony :)

Czyli pod makiem na 16.00 :icon_question: :icon_question: :icon_question:

ugadajcie sie meidzy soba ja dobije w trakcie najwyzej

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jazda supermoto jest fajna, zresztą oglądając i słuchają przez te wszystkie lata Asma i Pieruna to jestem skłonna uwierzyć w zalety i plusy tych motocykli. Natomiast, aby tym śmigać trzeba zostać obdarzonym długimi nóżkami. A jak się tego nie ma, to szuka się czegoś w swojej kategorii:)

 

Joey, co do mojego Cebula...no cóż...cały czas go pieszczę:) Myślę, że następnym razem będę gotowa wyjechać nim z Wami na trasę.

 

Co do wieczornego spotkania, myślę że już dzisiaj wieczorem Pale, bądź Asmo odezwa się i nakreślą małe co nie co. My się z Mareckim dostosujemy do Was.

 

Pozdrawiam,

Beti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Elektronika – zemsta Ohma

 

To temat na osobny artykuł. Elektronika w RSV potrafi zawieść na wiele różnych sposobów. Najpopularniejszym jest usterka alternatora i przewodów idących z niego do regulatora napięcia. W rezultacie wszystkie trzy elementy mogą się uszkodzić.

 

Nosz ku*wa skąd oni to wiedzą xD

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam swoją gotowość na jutro:)

Po pracy założę kalesony, odpalę Fazera i lecę na McD

Wieczorem również zawitam na piwko

Tylko niech ktoś napisze konkretnie, na którą godzinę.

na mc dogadajcie sie miedzy soba

ja wam mowie odrazu ze pogoda bedzie w pizde i nigdzie nie pojedziecie ale jak co ja bede gotowy na maku(jesli pogoda bedzie ok) okolo 16

a motor club sami sie dogadajcie ja sie tam jakos dokoptuje godz 19 czy 20 bo bym poszedl dzis zarezerwowac boks

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj warunki były eleganckie lubie takie orzeźwiające powietrze ale jakoś nie miałem ochoty wyjechać bo pełno wszędzie niebieskich.

 

Oni znowu mają tą akcję teraz "zero tolerancji"

 

Ja będe gotowy na jutro tylko napiszcie gdzie i jaka godzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj warunki były eleganckie lubie takie orzeźwiające powietrze ale jakoś nie miałem ochoty wyjechać bo pełno wszędzie niebieskich.

 

Oni znowu mają tą akcję teraz "zero tolerancji"

 

Ja będe gotowy na jutro tylko napiszcie gdzie i jaka godzina.

Zero tolerancji to on mają cały czas.

A z jutra to coś mi sie wydaje ze nic z tego nie będzie ma padać i 3-6 C bardziej rokuje niedziela ma być ponoć słoneczko 8-10C

pogoda

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda będzie faktycznie do doopy...

Czyli ustalamy, że na 16.00 na maku.

Jeżeli będzie padać to niestety nici z jazdy :icon_twisted: Bądźcie na forum około 13-14, to zobaczymy co nam aura przyniesie i postanowimy czy jedziemy, czy też siedzimy na dupskach w domu...

A wieczorem myślę, że gdzieś na 19.00 byłoby dobrze :icon_biggrin: i pogoda może nas pocałować w d.... :bigrazz: wiecie gdzie :icon_mrgreen:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda będzie faktycznie do doopy...

Czyli ustalamy, że na 16.00 na maku.

Jeżeli będzie padać to niestety nici z jazdy :icon_twisted: Bądźcie na forum około 13-14, to zobaczymy co nam aura przyniesie i postanowimy czy jedziemy, czy też siedzimy na dupskach w domu...

A wieczorem myślę, że gdzieś na 19.00 byłoby dobrze :icon_biggrin: i pogoda może nas pocałować w d.... :bigrazz: wiecie gdzie :icon_mrgreen:

Jesli do jazdy sie nie nada zawsze moze byc barowa:D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARFI

 

daj link do tego tematu na elce jak możesz. Ciekaw jestem o czym tam piszą..

http://elka.fm/content/view/48002/78/

 

Ale tych komentarzy lepiej nie czytaj

 

A wy chłopaki sie tak tymi trasami chwalicie jeszcze jakaś pała dojrzy i będzie zasadzka :ohmy:

w mediach gostyńskich i ponad 200km/h godz. podali

http://www.strefagostyn.pl/index.php/aktualnosci/gostyn/4393-policja.html

a tak poza tym witam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co za pirat drogowy! Jak można osiągać takie prędkości?! Wariat jakiś :bigrazz: :icon_razz: :icon_razz: z resztą jak większość z nas :tongue:

Witaj amnezja :buttrock: Czasem u mnie amnezja również występuje i podejrzewam, że jutro również nastąpi :flesje: :flesje: :flesje:

 

Nie mogę się dodzwonić do Pawła z MotoKlubu... Brak zasięgu... Aczkolwiek rozmawiałem z kumplem, który tam jest i przekazał Pawłowi, że potrzebujemy boks na około 8-10 osób. Boks będziemy mieli zarezerwowany od 19.00. Jutro ma być podobno w klubie koncert poezji... rokowej, więc może być ubaw :)

Beti jutro zadzwonię i się umówimy, bo rozumiem, że jedziesz? :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...