Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Joey69 :bigrazz: też się do niej coraz bardziej przekonuje, choć mogłaby mieć mocniejszy silnik. Nadrabia wyglądem oraz super prowadzeniem a i prędkości >200 nie są jej obce :crossy:

 

 

Jeden bardzo ważny atut o którym nie wspominasz ! :-) Marecki ty sobie zmień wydechy albo najlepiej prześlij swoje do ediego. Te silniki mają poezje dźwięku :-) Ona w standardzie jest bardzo mocno wytłumiona. Ja jak byłem na zakupie to jeździłem kiedyś taką na devilach - to była masakra. Zerknij na

i
Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Joey69 :bigrazz: też się do niej coraz bardziej przekonuje, choć mogłaby mieć mocniejszy silnik. Nadrabia wyglądem oraz super prowadzeniem a i prędkości >200 nie są jej obce :crossy:

Nie ukrywajmy zapierdalanie to na ładnych drogach a to u nas jak prawowitość w rządzie

 

hehe a ejpRil gdzie była? w domu

 

Nie na naprawdę jak będzie ładna pogoda to trzeba się zgadać i jakąś trasę zrobić bo tam samemu to tam jest dupa a nie latanie.

 

Tak w domu jutro wyjezdzamd o poznania i w marcu dopiero wracam wiec myślę ze do tego czasu bedzie juz wszystko na cycus skonczone :)

 

Jeden bardzo ważny atut o którym nie wspominasz ! :-) Marecki ty sobie zmień wydechy albo najlepiej prześlij swoje do ediego. Te silniki mają poezje dźwięku :-) a ty nic nie wspominasz o soundzie. Ona w standardzie jest bardzo mocno wytłumiona. Ja jak byłem na zakupie to jeździłem kiedyś taką na devilach - to była masakra. Zerknij na

W wschowie kumpel ma tez VFR ta nowa on w Lasocicach dawał do wyprucia myśle ze można by kiedyś tam wskoczyć i sobie posłuchasz jak to oni zrobili :)

ja w marcu jak dobrze pójdzie to będę miał Tri Ovale w swojej :D

W tedy uwolnie z niej zło tylko msuze z kolesiem dogadac sie a to dopiero tez w marcu wiec nie wem ile to potrwa dokaldnie może dopiero na kwiecień beda ;/ Chyba ze uda sie z pewnym Panem skontaktowac i za tanie pieniuchy puści ..jeśli są całe

 

Marecki cos dla Ciebie :)

http://www.defender.net.pl/cat-pol-1235741...-09-RC46C-.html

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie sezonu aby polatać na Fazerze, którego kupiłem pod koniec grudnia. Póki co rozglądam się za oponami do niego i wybór chyba padnie na Michelin Pilot Road 3.

 

@ do ekipy z Bojanowa.

Gebelsa (Darka C.) znacie? Koleś kąpie się z nami jako mors i często chodzi w koszulce "Zlot motocyklistów piekarzy"

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dźwięk nie jest taki jak powinien... Tłumiory są oryginalne i wygłuszają bardzo mocno - zbyt mocno. Thobeta ta z pierwszego linka zajebiście brzmi, choć melodią dla uszu byłoby posłuchać jej na żywo.

Joey piękniusie te Ixil'e, ale na chwilę obecną cena mnie przeraża. Pięknie wyglądają - ciekawe jak brzmią, już sobie wyobrażam ten basowy pomruk gdy schodzi z wysokich obrotów :bigrazz: hmm...

 

barthazz - a kto nie zna Gebelsa w Bojanowie ;)

Ps. nie wiedziałem, że z niego jest prawdziwy mors, oprócz wyglądu :biggrin:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dźwięk nie jest taki jak powinien... Tłumiory są oryginalne i wygłuszają bardzo mocno - zbyt mocno. Thobeta ta z pierwszego linka zajebiście brzmi, choć melodią dla uszu byłoby posłuchać jej na żywo.

 

 

Marecki skontaktuj się z EDIM wydasz koło 400zł za dwa wydechy a może mniej. Wizualnie nic się nie zmieni a jest dobry w tym co robi. Robiłem u niego w ZRXie i zrobił pierwsza klasa. Skasował mnie 250zł (ale ten tłumik był kolos)

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niech już wiosna przychodzi, bo nie mogę się doczekać. Po dzisiejszej przejażdżce po podwórku :P i po pieszczeniu cebulki zatęskniło mi się za wożeniem dupska na dwóch kółkach...oczywiście będąc za kierownicą:D To już półtora roku, kiedy ostatni raz jeździłam:( Więc możecie jakieś tańce zacząć odprawiać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech już wiosna przychodzi, bo nie mogę się doczekać. Po dzisiejszej przejażdżce po podwórku :P i po pieszczeniu cebulki zatęskniło mi się za wożeniem dupska na dwóch kółkach...oczywiście będąc za kierownicą:D To już półtora roku, kiedy ostatni raz jeździłam:( Więc możecie jakieś tańce zacząć odprawiać:)

 

 

Beti ja nawinąłem dzisiaj 4dyszki :-) ciepłe gatki i w drogę a nie na podwórko

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( :( :(

Ale ja nie mam cały czas zarejestrowanego maleństwa.

Póki co robię małe co nie co przy nim :D

 

I swoją drogą...z moim zmarzulstwem...nawet ciepłe gajtki nie pomogłyby by :( Te kobiety...zawsze mają jakieś ale :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echhh nie udało się kupić Tuono dzisiaj :/

 

 

Szkoda Ario. Ale moze doklepiesz jeszcze troche kaski i w koncu bedzie V2.:buttrock:

Rozbilo sie o kilka stow ale zawsze. Zobaczymy, moze uda sie cos znalezc. Na chwile obecna cieszy sie tylko Żona :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...