Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marecki gratki VFR-ki. Sluszny wybor. :bigrazz:

 

No ale po fazerze to troche mul bedzie.

No przynajmniej nie bedziesz tak zapie**alac :P

 

Bede mogl porownac moja. Dasz sie karnąć? :biggrin:

 

 

A co do forum to mnie tez co chwila wylogowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak odbiegając od tematy wam też tak sie je*ie forum czy tylko mi?

bo mnie wylogowuje za każdy razem jak coś chce zrobić na forum.

No je*ie sie je*ie;/

 

szkoda fazera, ale gratuluję :)

Szkoda to umrzeć ario ;]

Kupuj ku*wa w końcu tego tuńczyka :P

 

 

I co wy tak na te v-ki się wkręciliście, z kim się nie gada to tylko v-ka i v-ka?

Ja jakoś nie czuje v-ki taka dzika jak dla mnie, choć SV bardzo mi się podoba, kto wie może kiedyś?

 

To sie oswoj z mysla ze będziesz najcichszy i co za tym idzie chyba jedna z niewielu rzedowek xD

a sv sie troche naplemilo bo ostatnio co nei slysze to sv i sv makaronow sie ludzie boja

 

Marecki karniesz sie moim rsv to zobaczysz co to znaczy lotac :D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahha chłopaki, niech się zrobi ciepło to polatamy i sprawdzimy sprzęty :)

Faktycznie Faziego szkoda, no ale wyszło jak wyszło a kupić coś musiałem, bo pusty garaż źle wpływał na moje samopoczucie :biggrin:

A Joey69 namawiał mnie namawiał przy długich debatach na gg i ciągle V i V, no i jakoś tak wyszło :) Trzeba przyznać, że VFR wygląd ma ciekawy a charakterystyka silnika nie jest zła - zobaczymy jak będzie się śmigało :crossy:

Dziś też nawinełem jakieś 30km, bo pacan na stacji diagnostycznej w Bojanowie chciał powoływać rzeczoznawce aby określił parametry motocykla, bo w dowodzie rejestracyjnym z Francji nie ma żadnych danych :banghead: , więc pojechałem do Rawicza i zrobiłem bezproblemowo :bigrazz:

Rano było +1, więc mnie trochę przepiździło aczkolwiek miny ludzi były bezcenne :icon_mrgreen:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako że znowu goszcze na forum bo od 16.01.2011 wsiadłem na sprzęt i zrobiłem runde po okolicy wiec zajrzałem sprawdzić czy już ludzie są aktywni bo na ulicach jeździło troche sprzętów jak widziałem.

 

Najlepsza pogoda była 17.01.2011 (poniedziałek) no k**wa było idealnie !!! Dosłownie pogoda idealna była w poniedziałek. Asfalty suchutkie słońce grzało jak cholera i ogólnie było gorąco.

Widoki nwiosny w plenerze robiły piorunujące wrażenie aż się wrzeszczeć chciało.

Jeździłem od 12.00 do 16.00 NON STOP i nawet chłodno mi sie w palce nie zrobiło.

 

Moja intuicja mówi mi że takich wiosennych przeblysków w lutym bedzie coraz wiecej dlatego już wkrótce zabieram sie za serwis motocykla. Filtry i olej juz zamówione. Później tylko ogumienie, płyny i smarowanie łańcucha i sprzęt będzie w pełni gotowy na sezon 2011 r.

 

Co wam powiem to wam powiem, że szykujcie motory bo wiosna już za zakrętem.

 

PS. Widziałem 3 długie klucze ptaków w poniedziałek przed południem wiec to już oczywisty sygnał, że wiosna nadciąga do nas do leszna...

 

Jak ktoś bedzie miał zamiar wyskoczyć polatać jak asfalty znowu będą suche to pisać na forum i polatamy razem.

 

Ja niewiem co wam nie pasuje z tymi drogami. W centrum są dziury ale wszystkie inne drogi w okolicy są w naprawde dobrym stanie aż się zdziwiłem. Chyba od mrozu asfalt sie naciągnął i drogi są teraz równe..

 

 

Pozdro :crossy: :notworthy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O KURDE ale post wy***bałem heheh

 

 

Heh Woziu napawasz optymizmem, widzę, że przesiadłeś się na SV, jak oceniasz moto? Ja gdy reaktywuję Zetkę to też ruszam na drogi. Btw. nie wie ktoś o zegarach i lampie do z 750 :icon_question:

 

 

SV-ka jest spoko ale chyba za długi jestem bo niewygodnie mi na tym sprzęcie siedzi, a szkoda bo naprawde kozacki motor.

Najgorsze jak dojdzie do tego że z wyżej wymienionego powodu będe musiął zmienić motor.

 

Póki co najwygodniej jeździło mi się na supermoto hehehe

 

Szykuj bracie motor bo słońce w każdej chwili nas znowu zaskoczy...

 

 

jak by co to na GG częściej zaglądam wiec tam pisać.

 

A najlepiej na kom. bo wiadomo że jak jest pogoda to przed komputerem nie wypada siedziec lecz na dworze.

Na kom. sprawniej sie zgadać jak ktoś już jest na motorze..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

troszke mnie nie bylo na forum, niektorzy mnie pewnie nie znaja, a reszta nie pamieta :P

 

Ale mam dobre wiadomosci, po majowej kasacji Bandita udalo mi sie uzbierac kase i zakupilem.... SV 1000 :D

Tak to wlasnie jedna z tych SV, ktorych sie ostatnio duzo zrobilo ;)

 

Joey, minalem sie ostatnio z Toba u Asmodana, podobno podjechalem 15 min pozniej. No i wlasnie tez troche pojezdzilem juz nowym sprzetem, tylko 20km ale zawsze cos :)

 

Tutaj zdj. narazie z aukcji na allegro, bo nowych nie bardzo mam jak zrobic.

 

http://allefree.pl/galleries/210971/Darmow...gro_210971.html

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joey, minalem sie ostatnio z Toba u Asmodana, podobno podjechalem 15 min pozniej. No i wlasnie tez troche pojezdzilem juz nowym sprzetem, tylko 20km ale zawsze cos :)

 

Tutaj zdj. narazie z aukcji na allegro, bo nowych nie bardzo mam jak zrobic.

 

http://allefree.pl/galleries/210971/Darmow...gro_210971.html

No tez własnie słyszałem takie wieści:)

aleś lale dorwał no no :D

a to fakt esfałków się narobiło mnogo u nas w lesznie :D

coz ja jeden wierny makaron don pizza xD

jak co poczatek lutego bede u asmo ale Ty tam po juesej będziesz lotał :P

To nic druga połowa lutego maja przyjść ostateczne roztopy to mak smiec nas przywita pewnie chojnie keidy zgraja na V wpadnie i zrobi hałas jakiego mało :crossy:

 

gratulacje! :) jak Ty kupiłeś moto to mi nie zostaje nic innego jak też coś kupić na wiosnę :D na razie poczekam na roztopy... cen :D

 

Twoja SVka naprawdę zacna, i pewnie ładnie gada na tych blue flame'ach

Jedz po tego tunczyka w koncu :buttrock:

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

troszke mnie nie bylo na forum, niekturzy mnie pewnie nie znaja, a reszta nie pamieta :P

 

Ale mam dobre wiadomosci, po majowej kasacji Bandita udalo mi sie uzbierac kase i zakupilem.... SV 1000 :D

Tak to wlasnie jedna z tych SV, ktorych sie ostatnio duzo zrobilo ;)

 

Joey, minalem sie ostatnio z Toba u Asmodana, podobno podjechalem 15 min pozniej. No i wlasnie tez troche pojezdzilem juz nowym sprzetem, tylko 20km ale zawsze cos :)

 

Tutaj zdj. narazie z aukcji na allegro, bo nowych nie bardzo mam jak zrobic.

 

http://allefree.pl/galleries/210971/Darmow...gro_210971.html

 

Piękna jest!!!! Gratulacje!!! to mam nadzieje ze wiosna razem pośmigamy:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie oswoj z mysla ze będziesz najcichszy i co za tym idzie chyba jedna z niewielu rzedowek xD

a sv sie troche naplemilo bo ostatnio co nei slysze to sv i sv makaronow sie ludzie boją

E tam jak dla mnie V-ka czy rzędówka jeden srej, ważne że dwa koło i mina wesoła :biggrin:

A co do tego najcichszy to nad tym można jeszcze popracować, choć nie bardzo mam chęć bo sąsiedzi już na mnie nie mogą patrzeć i mi pokazują że jeste głupi jak jadę ale hooy i w du... hahah :icon_razz: :icon_razz:

 

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

troszke mnie nie bylo na forum, niektorzy mnie pewnie nie znaja, a reszta nie pamieta :P

 

Ale mam dobre wiadomosci, po majowej kasacji Bandita udalo mi sie uzbierac kase i zakupilem.... SV 1000 :D

Tak to wlasnie jedna z tych SV, ktorych sie ostatnio duzo zrobilo ;)

 

Joey, minalem sie ostatnio z Toba u Asmodana, podobno podjechalem 15 min pozniej. No i wlasnie tez troche pojezdzilem juz nowym sprzetem, tylko 20km ale zawsze cos :)

 

Tutaj zdj. narazie z aukcji na allegro, bo nowych nie bardzo mam jak zrobic.

 

http://allefree.pl/galleries/210971/Darmow...gro_210971.html

 

 

Aaaaj !!! Słyszałem od Asmodana o tej SV-ce świerzo jak wrócił do domu. Ponoć dobrze zadbana i z bajerami... Gratulować dobrego zakupu :clap:

 

No a co do SV-ek to dużo się ostatnio słyszy od ludzi typu, że ten tego SV-ke itp. itd.

Zanosi się że sporo V-twinów bedzie latać w tym sezonie.

Ja niewiem jak ludzie to zniosą jak większość ma przelotowe kominy heheh :icon_twisted: :icon_eek: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja niewiem jak ludzie to zniosą jak większość ma przelotowe kominy heheh :icon_twisted: :icon_eek: :icon_mrgreen:

 

Przy dobrych waitrach w tym sezonei zamontuje do moejgo akropy :D

to bydzie gadac :D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...