Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

i przyszedł znowu czas na mnie. Po półtorarocznej przerwie Panowie i Panie wracam do gry:)

 

Witam spowrotem :)

Juz nie będziesz mułem jak to mówiłas, zaczynasz się robić plastikowa xD

 

EDIT:

Wiecie ze za ciutke ponad 3 miechy wiosna? :D

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha widzę że każdy już liczy dni do wiosny :buttrock: :buttrock: :crossy: :crossy:

 

Jedna z nie ostatnich jazd w tym roku jeszcze przedemna xD

kilka dni temu 7km kiedy drogi sie choc na chwile stały czarne

widząc miny przechodnów bezcenne xD

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z nie ostatnich jazd w tym roku jeszcze przedemna xD

kilka dni temu 7km kiedy drogi sie choc na chwile stały czarne

widząc miny przechodnów bezcenne xD

haha to na pewno. Choć jak w sobotę moto odpaliłem, to sam nie wiem czy bym się nie skusił jak by były drogi suche bo chamica była ymmmm.

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,chciałbym dołączyc do waszego zacnego grona,jestem z tych samych rejonów co wy a dokładniej z Miejskiej Górki,motocyklami jezdze chyba od zawsze,aktualnie śmigam YAMAHA MT-01 i w temacie tego modelu jestem w stanie każdemu doradzic,ale jezeli chodzi o inne sprzety też służe pomocą,gdyż zajmuje sie mechaniką motocyklową oraz jestem w stanie pomóc i doradzic we wszystkim co z tą branża związane,no i najważniejsze to chętnie poznam ludzi którzy lubią latem porobic troche większe dystanse na moto,niektórzy z was mnie znają,niektórych ja znam a reszte chętnie poznam :notworthy: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty nam to możesz robić

Jedyny godny jedyny uznany i pod młotek;/

Na chwilę obecną niestety jest :banghead: , choć jestem na etapie załatwiania kredytu i jeżeli wszystko się ułoży to Fazi zostanie ze mną. Sprawa wyklaruje się za około tydzień. Strasznie mi go żal, bo przypadł mi do gustu tak jak żaden ze sprzętów, które miałem i wolałbym się z nim nie rozstawać...

 

maciej MT01 witaj w gronie! W sezonie na pewno pośmigamy :crossy:

Edytowane przez Marecki_

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,chciałbym dołączyc do waszego zacnego grona,jestem z tych samych rejonów co wy a dokładniej z Miejskiej Górki,motocyklami jezdze chyba od zawsze,aktualnie śmigam YAMAHA MT-01 i w temacie tego modelu jestem w stanie każdemu doradzic,ale jezeli chodzi o inne sprzety też służe pomocą,gdyż zajmuje sie mechaniką motocyklową oraz jestem w stanie pomóc i doradzic we wszystkim co z tą branża związane,no i najważniejsze to chętnie poznam ludzi którzy lubią latem porobic troche większe dystanse na moto,niektórzy z was mnie znają,niektórych ja znam a reszte chętnie poznam :notworthy: :buttrock:

 

Witam my się nie znamy,ale nic straconego a tak w ogóle to chłopaki może skoczymy na piwko gdzieś? co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, choć jestem na etapie załatwiania kredytu

Lepiej żeby dali bo im bencki spuszczę że chmury osrają i sie girami nakryją :icon_twisted:

 

Witam wszystkich,chciałbym dołączyc do waszego zacnego grona,

Witamy witamy zapraszamy chlebem iw inem ugościmy :D

jeżeli mcdonald będzie miał owe przysmaki w swym menu xD

 

Wkońcu jakis konkret sprzet i coś więcej niż 1000cmm :D

Zawsze byłem ciekaw tego sprzęta raz aby na tym siedziałem i nie przypadł mi do gusty jakies kompleksy czułem xD

W takim razie witamy nowe mięso i do zobaczenia na wiosne w naszym punkcie zbiorczym mc smieciu choc czuje że obierzemy nowy punkt jakim będzie salon kawasaki i united chicken :D

 

chłopaki może skoczymy na piwko gdzieś? co wy na to ?

Niewidze problemu Pamiętam jak jeszcze w tedy z beti się spotkalismy wszyscy po cywilnemu xD

Choc u mnei teraz troche ciezko z czasem ale mysle ze dogodny termin dla kazdego by sie znalazł choc za miejscowi moga miec problem z piwkiem :P

 

A jak tam maszyna poskładana Arek? byle by mniej takich sytuacji na drogach :icon_evil:

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,chciałbym dołączyc do waszego zacnego grona,jestem z tych samych rejonów co wy a dokładniej z Miejskiej Górki,motocyklami jezdze chyba od zawsze,aktualnie śmigam YAMAHA MT-01 i w temacie tego modelu jestem w stanie każdemu doradzic,ale jezeli chodzi o inne sprzety też służe pomocą,gdyż zajmuje sie mechaniką motocyklową oraz jestem w stanie pomóc i doradzic we wszystkim co z tą branża związane,no i najważniejsze to chętnie poznam ludzi którzy lubią latem porobic troche większe dystanse na moto,niektórzy z was mnie znają,niektórych ja znam a reszte chętnie poznam :notworthy: :buttrock:

 

powitać :biggrin:

 

btw jakby ktoś widział TUONO w dobrej monecie to PW :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitać :biggrin:

 

btw jakby ktoś widział TUONO w dobrej monecie to PW :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Tych tuono juz sie tyle naogladałes wybierz cos w koncu :D

Chce zabczyc różnice w jeździe :D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) mam czas i mam nadzieję kupić na wiosnę (będzie wojna w domu :D :D :D ) więc mogę sobie pozwolić na wybrzydzanie.

 

na razie widziałem jedną, ale wiem, że takie go motocykla szukam. problem, że jest ich mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) mam czas i mam nadzieję kupić na wiosnę (będzie wojna w domu :D :D :D ) więc mogę sobie pozwolić na wybrzydzanie.

 

na razie widziałem jedną, ale wiem, że takie go motocykla szukam. problem, że jest ich mało

Ja jak teraz patrzyłem za RSV to ceny na łeb na szyje leca ale za chwile bedzie ponowny skok wiec sie streszczaj :)

Ładna RSV za 14 tys jest na allegro czerwona albo tuono 2009 rok za 16800 ku*wa przeciez te ceny mnie zabijaja ;/

Ale nic ja i tak jestem zadowolony z tego co mam :D choc wiadomo zawsze moze byc lepiej :D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak teraz patrzyłem za RSV to ceny na łeb na szyje leca ale za chwile bedzie ponowny skok wiec sie streszczaj :)

Ładna RSV za 14 tys jest na allegro czerwona albo tuono 2009 rok za 16800 ku*wa przeciez te ceny mnie zabijaja ;/

Ale nic ja i tak jestem zadowolony z tego co mam :D choc wiadomo zawsze moze byc lepiej :D

widziałem tą za 16,8k. rzeczywiście to bdb deal na pierwszy rzut oka. akrap, maly przebieg... ale nie ten budżet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...