Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a co powiecie na trasę w następną sobotę, jakąś od rana? umówmy się wcześniej żeby nie było załatwiania na ostatnią chwilę...

Mnie w następną sobote nie ma

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Alejach Krasińskiego około 18:43 gdy wracałem mzk do domu zobaczyłem piękną czarną WueSKę. Nie widziałem czy rama pojedyńcza czy podwójna, ale raczej wyglądała na B1 jeszcze ze starym, oryginalnym znaczkiem WSK. No i 'garbuska'.

Czy to motocykl któregoś z forumowiczów? Chętnie bym porozmawiał co i jak z rejestracją, opłatami i temu podobnymi tematami :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę z piątku na sobotę nad morze. Jedzie ktoś na zlot do Krotoszyna - ja tak.

W Opalenicy było zarypiaście, naprawdę jak tak dalej będzie to zrobi się z tego extra mega zlot.

Nawet wynaleźliśmy takie małe jeziorko pod Opalenicą do kąpieli, extra było.

Co prawda nie obyło się bez excesów, spadł mi jeden gość przy ok. 100 km/h, za ostro pociągnąłem manetką , a on trzymał się z tyłu. Numer był taki , że on się cały czas trzymał, ja go ciągnąłem ok 100 m dopiero jak mi kiera zaczęła latać to się zorientowałem, gość miał zjechane czubki butów no i od opony przypalone plecy (jechaliśmy z nad jeziorka w samych koszulkach ), ale ogólnie jakoś wyszło ( już nigdy nie biorę nikogo na plecaka !!! )

Pozdrowienia i do zobaczyska za 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Looo, Irek...dobrze ze tak sie skonczylo.

No coz...jesli o mnie chodzi to chyba pozostaje mi powiedziec pas. Czesci nie ma i cos czuje ze w tym sezonie juz nie pojezdze. No a Irek juz pasazerow nie bedzie bral;p

Chyba, ze cos sie zmieni to na Krotoszyn jade, bo rok temu bardzo mi sie podobalo i chetnie bym sie z wami tam przehjechala tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti nie przesadzaj, nie będę już brał ludzi których nie znam albo nie wiem jakie mają doświadczenie na moto, jeśli chodzi o znane mi osoby w/w kwestii to nic się nie zmieniło. No dobra za kilka godzin jadę na wakacje nad morze , do zobaczenia po powrocie, tzn. 12.08.2008

Bawcie się dobrze.

Acha muszę jeszcze zaznaczyć , że w czasie pobytu nad morzem 7.08 jadę do w-wy na koncert Iron Maiden, w końcu kiedyś się tym człowiek poił, a to ich ostatnia trasa koncertowa, no to pozdro i do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę z piątku na sobotę nad morze. Jedzie ktoś na zlot do Krotoszyna - ja tak.

W Opalenicy było zarypiaście, naprawdę jak tak dalej będzie to zrobi się z tego extra mega zlot.

Nawet wynaleźliśmy takie małe jeziorko pod Opalenicą do kąpieli, extra było.

Co prawda nie obyło się bez excesów, spadł mi jeden gość przy ok. 100 km/h, za ostro pociągnąłem manetką , a on trzymał się z tyłu. Numer był taki , że on się cały czas trzymał, ja go ciągnąłem ok 100 m dopiero jak mi kiera zaczęła latać to się zorientowałem, gość miał zjechane czubki butów no i od opony przypalone plecy (jechaliśmy z nad jeziorka w samych koszulkach ), ale ogólnie jakoś wyszło ( już nigdy nie biorę nikogo na plecaka !!! )

Pozdrowienia i do zobaczyska za 2 tygodnie.

 

 

To udanych wakacji życze :)

 

:icon_mrgreen: :buttrock:

OMFG

tylko tyle moge powiedzieć

to koleś miał przejażdżkę swojego życia xD

:cool: :P

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...