Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niestety ja juz w tym sezonie nie posmigam :biggrin:

Dzisiaj zaliczylem szlifa. Oczywiscie baba w puszce zajechala mi droge :buttrock: . A ze ja wyjechalem chwile wczesniej z drogi piaszczystej a na asfalcie jeszcze piach byl to proba hamowania od razu zakonczyla sie szlifowaniem i walnieciem jej w przedni zderzak. (no i jeszcze moje niewielkie doswaidczenie w jezdzie tez sie pewnie do tego przyczynilo)

Mnie nic nie jest. Stluklem sobie tylko kolano. Moto odobdzierany i krzywa lekko kiera. Mam nadzieje ze nic wiecej.

No i rozjebalem sobie dopiero co kupiona kurtke.

Mam nadzieje ze sprawa odszkodowania nie bedzie sie ciagnela w nieskonczonosc

Dobrze ze rybol udalo mnie sie zaliczyc bez problemow.

Tak wiec do przyszlego sezonu.

 

Btw troszke wiecej napisalem w dziale wypadki

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku...Pale....najwazniejsze ze Tobie sie nic nie stalo. A moto do nastepnego sezonu bedzie jak nowe:)

 

Pierun...zdjecia dorwiesz w temacie "Wspomnienia z Rybola..." jakos tak :buttrock: Tylko trzymaj sie mocvno, bo tam byla ostra jazda ]:->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx Beti

No mialem troche szczescia ze nic mi sie nie stalo. W sumie to dzieki kurtce ktora nie wyglada juz tak jak wczoraj. Moto w sumie tez. :buttrock:

Jak powazne sa szkody to oceni asmo w piatek. Ale mam nadzieje ze nic powaznego.

A do nastepnego sezonu jak najbardziej poskladam ale nie bedzie jak nowy bo w sumie przed szlifem jak nowy to ten motor nie wygladal. Ale liczy sie zeby dobrzej jezdzil. Estetyka zostaje na drugi plan :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale, ty się nie martw o moto, na pewno nic mu nie będzie, dobrze, że tobie nic nie jest.

W weekend jak dojdzie do skutku nasze latanie po okolicach Leszna to zapraszam Ciebie na moje moto, polatamy razem, Kawa na pewno nie będzie miała nic przeciw temu, a ja tym bardziej, tak, że latamy razem.

No chyba , że nie chcesz, ale to już twoja decyzja :buttrock:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek jak bede mogl to jak najbardziej jestem chetny :buttrock:

Tylko mozliwe ze bede juz cos grzebal z moim moto bo chce jak najszybciej zrobic (chociaz nie wiem jak szybko sie zjawi rzeczoznawca).

Tak wiec jak ustalicie jakis termin i mnie tez bedzie gites to jestem chetny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakby co to sie pisze na polatanie...pogoda nam juz niegrozna:P:P

A zaraz wrzuce te fotki co byly robione w Boja :buttrock:

Malo ich jest, ale zawsze cos.

 

Ania...szkoda, ze nie mamy zdjecia jakiegos razem, co w skorach stoimi...bo nie wiem czy zauwazylas...mialysmy identyczne...tylko Ty mialas biale wstawki, a ja mam czerwone :biggrin:

 

A oto zdjecia:

 

http://rapidshare.de/files/37085139/Jeszcze_w_Boja.rar.html

 

 

To co....w sobote smigamy gdzies....jakas fajna traska, jak wtede do Gorzna. Moze ktos ma pomysla fajnego :lalag:

 

P.S. Czy ktos wie, gdzie sie zapodzial Ario ?? No bo po Rybolu chyba jeszcze sie nie odezwal;/

Przeciez on dopbrze wygladal w niedziele :clap:

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem.niestety komp mi w domu padl i pisze od rodzicow. ja sie mam dobrze, po drodze do domu zaplacilem mandat, ale to juz pewnie wiecie...

 

napisze cos wiecej pozniej jak zrobie kompa, bo teraz krucho z czasem. musze cos przygotowac do pracy.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gdzies juz Ario bylo o tym :flesje:

Ario, a weekend jaklby co spotykasz sie z nami?? O ile pogoda dopisze :D

 

 

Wiecie co mi sie dzisiaj na zajeciach przypomnialo??:D

Tekst z Reala

Ania siega gumy ;)

A: a moze te gumy wezme??

P: nie, tylko nie te!!!!!!

A: a co, probowales??

 

hehehehheheheh :P:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gdzies juz Ario bylo o tym :cool:

Ario, a weekend jaklby co spotykasz sie z nami?? O ile pogoda dopisze :buttrock:

 

 

może być problem, bo mam dwie imprezy rodzinne do obskoczenia, ale dajcie mi sms'a wcześniej jakby co to się zobaczy (Witas ma numer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to ciekawe ile ja bym zapłacił i ile pukntów bym zaliczył jak by mnie złapali na A4 jak jechałem do wrocka, średnio 180-200 km/h a kilka razy grubo ponad 200 :buttrock:

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...