Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i widzisz Illek...na spokojnie, bez nerwow....jejku...komu ja to mowie, toz to Ty ostoja spokoju....chyba, ze sie myle :biggrin::)

Sie okaze na Rybolu.

 

No Pale...jeszcze zaczniemy sie bic, stane w obronie mojego malenstwa, ktore uraziles na wskros :buttrock: :bigrazz:.....ciekawe kto wygra :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze jedna rzecz, przejazd przez Wrocław. remonty ciągle trwają, ja super biegły we Wrocławiu nie jestem (ale wśród nas tacy są - Witas? ). gadałem z kumplem z pracy, który codziennie z wrocka dojeżdża i zasugerował mi taką trasę: L - lewo P -prawo

w Psarach przed hotelem skręt P i następnie L w Obornicką, P Bałtycka, P Osobowicka i na Most Milenijny, z estakady zjazd w Strzegomską, Mińska, Avicenny, P Mokronoska, L Karmelkowa i do A4.

 

jak jedziemy?

 

rozmawiałem jeszcze z jedną osobą i potwierdza, że obecnie to najszybsza trasa tranzytowa przez Wrocław

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem wam szczerze, ze mnie Wroclaw przeraza....jak w tarkcie trasy bede jechac sobie na koncu, jak zawsze. Tak we Wrocku ide w srodek, bo jak zostane gdzies z tylu, to bede miala maly problem ;(

Ja to tylko we Wroclawiu znam jedna trase - na bazar motocyklowy i to nie zawsze dobrze pojade, ale na szczescie tata ze mna jedzie, wiec pomaga mi:P

 

A co do tej trasy, co Ario napisal...masz racje...cos mi swita, ze juz tak jechalam z bratem we wakacaje....ale to samochodem, wiec na mnie nie liczcie :buttrock:

 

A no widzisz Irek...siora sie uparla, ze mi nie da, bo zepsuje ;/ Nie wiem czy ktos od nas aparat bedzie mial, ale napewno nie zabraknie aparatow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde netu nie ma a labk juz si sonczyly i mam malo czasu :bigrazz:

tak jak beti napisala wiadomosc odemnie to wszystk sie zgadza :buttrock: 8:30 pod mcdonaldem i jedziemy do wro, na parkingu na A4 we wroclawiu musimy byc o 12 wczesniej tak 11-11.30 na stacji BP we wro wiec czasu jest sporo

 

co do przejazdu przez wro to moge poprowadzic, zerkne jeszcze na mape, ale wydaje mi sie ze nie bedziemy sie pchac przez estakady! skrecimy wczesniej i pojedziemy kolo dworca. Z remontami jestem w miare na bierzaca wiec spoko :biggrin: damy rade zwlaszcza ze to sobota a w sobote ruchu ani korkow raczej nie ma

 

pozdro wszystkim i asmo masz miec ten cylinder poskladany na jutro wieczor!! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti ja urazilem twoje malenstwo.. bez przesady to byla taka drobna sugestia co do predkosci porusznia sie :biggrin: wie nie musisz mnie okladac po pijaku :bigrazz:

 

Wiciu jestes pewnien co robisz bo trasa ktora podal Ario brzmi sensownie a znajac Ciebie to sie pogubisz razem z nami :buttrock:

 

Lepiej wez mape jak masz nas prowadzic przez to wykopalisko zwane wrockiem

 

Btw.Patrzylem na mape i wydaje mnie sie ze ta trasa co Ario podal wyglda sensownie

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uważam, że trasa Ario jest OK, ale pojedziemy jak poprowadzi nas Witas.

Ja do was dołączę w Rawiczu koło dworca autobusowego (tam niedaleko mam garaż) będę na was czekał przy trasie, tak, że nie będziecie musieli się zatrzymywać.

Witas daj sms na komórę tak jak się umawialiśmy.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu napisz jak ty kcesz przez wrocek przejechac :buttrock:

A ta stacja BP jest zaraz przy zjedzie na A4 czy kawalek juz po zjechaniu na A4 w kierunku Gliwic.

A i z tego co czytalem w temacie o rybolu to najpierw zatrzymujemy sie na BP a pozniej na jakims parkingu za wrockiem a pozniej zjedzamy na kolejny parking za (przed) gliwicami. Stamtad jedziemy do szpili w rybolu :bigrazz:

 

Chyba niczego nie pojebalem a jesli to mnie poprawcie

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajno :buttrock:

 

Co do soboty to jeszcze napiszcie co ja mam zrobic. Czy podjezdie po mnie pod domek?? Czy mam na rynku na was czekac??

I jak bedziecie z Leszna wyjezdzac, to niech ktos pingnie mi i wtedy bede wiedziec, ze jeszcze jakies +/-15 min mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti zajedziemy ci pod chate narobimy burdlu i sasiedzi nas wygonia :buttrock: co ty na to ?? A tak na serio to podjedziemy pod chate to twoj ojciec sie ucieszy jak zobaczy taka fajna ekipe tak przystojnych facetow na tak pieknych motorach :] ( nie bedzie mial obaw poscic corki z nami )

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko.....mozecie narozrabiac pod domem.....za sasiadami nie przepadam :biggrin: :buttrock:

 

Ale spoko....faktycznie...tata by sie ucieszyl, jakbyscie podjechali....i tak juz mnie nie chcial puszczac...troche musialam sie nagimnastykowac. No coz....boi sie. No i coreczka zaczyna jezdzic z innymi ludzmi :bigrazz: :biggrin:

Zagadaciei, itp....w koncu tato was polubil, hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...