Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tyz :bigrazz:

No to tak skromnie mowiac...heh, ale bedzie jazda :P ....mam nadzieje, ze moj motor mi nie odmowi posluszenstwa;/ I ze tata sobie nie wymysli mi akurat wtedy zmieniac teleskopy, bo cos mi marudzil wczoraj :) Bede musiala to dokladniej obmyslec.

No to czekam z niecierpliwoscia :evil:

Jejku...normlanie cos wyjdzie z tego. Mowilam, ze jak kobieta wezmie w swoje lapy to zawsze dojdzie do skutku :icon_razz: :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowilam, ze jak kobiete wezmie sie w swoje lapy to zawsze dojdzie sie do sutkow :biggrin: :icon_razz:

 

Pozdrawiam

 

tak wlasnie przeczytalem ta koncowke posta za pierwszysm razem :D troche mnie zdziwilo wiec przeczytalem jeszcze raz :icon_razz:

A tak na serio to pomysl namiotu to fajna sprawa tylko po dzisiejszej eskapadzie okazalo sie ze zatrzymujac sie w lesie lub na lace odrazu przylatuja komary nie wazne jaka pora dnia. Wiec chyba by trza ten namiot gdzies rozbic zeby nie bylo komarow (ewentualnie wykapac sie w offie).

 

Konik co do gracza i deca to: dec jest w czesciach (tzn maszyna) a gracz nie ma prawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmodan...mam dla Ciebie straszna wiadomosc....obawiam sie, iz masz jakiegos chochlika w komputerze i Ci psikusy robi :icon_razz:

Albo druga mozliwosc...juz w tak mlodym wieku wykrecaja Ci sie palce i przez przypadek literki jakies dusisz :D

Nie no...te komary to faktycznie masakra....zwlaszcza jak ktos ma slodka krew :icon_razz:, wiec ja to nie wiem...chyba obkleje sie w jakimis kadzidelkami...wypsikam ofami i nie ofami :bigrazz: i moze cala wroce.

No bo gdzie indziej takie cos wykombiowac...

E tam...twardzi jestesmy, damy rade...jakby co bede wami sie ochraniac przed komarami...zywe tarcze :biggrin:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe: ma ktoś z Was namiar na tego mechanika motocyklowego w Rydzynie ?? A moze orientujecie sie kto jeszcze w regionie prostuje dobrze i tanio ramy motocyklowe bo kumpel ma mały problem z ramą własnie .Prosze o jakieś namiary , z góry dzięki , pozdrooo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widze ze cala organizacje spotkania w p*izdu wzielo. Im blizej spotkania tym sie tu ciszej robi :buttrock: moze jakies konkrety??

 

RudyXJ a co do mechanika w rydzynie to wiem ze to jest Kubacki wiec zadzwon na informacje i zapytaj sie on nr telefonu do Kubacki motocykle w Rydzynie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie to z mojej storny ciagle aktualne. Tylko jakos tak reszta ucichla....i zastanawiam sie co z tego wyjdzie...bo mam powody by watpic w dojscie do skutku tego spotkania.

Nie wiem...niech sie zdeklaruja Ci co sa chetni...chociaz malo takich osob jest :buttrock:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja wlasnie walcze z czasem (sesja kurde daje sie we znaki :buttrock:) ale zdaje sie ze dam rade. Organizujcie - znaczy wymyslajcie miejsce itp... zalozenia jak wczesniej (sobota wieczor, odludzie, namioty itp...).

Asmo - ty znasz odludne rejony. Wymysl cos :buttrock:

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wlasnie mowie PAS :icon_mrgreen:

Niestety PWr mnie tak przyszpililo do krzesla ze nie dam rady wyrwac sie na dwa dni :icon_mrgreen: Ogolnie dupa na maxa bo nawet nie jestem w stanie powiedziec kiedy bede mial czas ale zdaje sie ze dopiero po wakacjach :icon_mrgreen:

Tak wiec jesli jeszcze cos z tego wyjdzie to bawcie sie dobrze i wypijcie za mnie :icon_twisted:

Z tego co mi wiadomo Dangel i Witas rowniez odpadli z blizej nie znanych mi powodow :icon_mrgreen:

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe: ma ktoś z Was namiar na tego mechanika motocyklowego w Rydzynie ?? A moze orientujecie sie kto jeszcze w regionie prostuje dobrze i tanio ramy motocyklowe bo kumpel ma mały problem z ramą własnie .Prosze o jakieś namiary , z góry dzięki , pozdrooo :icon_twisted:

Ja mam numer do Kubackiego z Rydzyny, nie wiem czy to o niego Ci chodzi... 609602736.

Mam nadzieje, ze numer jeszcze aktualny, bo dosc dawno go spisywalem :icon_mrgreen: Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, czyli nic nowego....wiem, ze sa sily wyzsze, ktore sprawiaja, ze nie da sie wyrwac....ale to naparwde juz jest norma w naszych okolicach:(:bigrazz::(

Konik...mowiles wczesniej o defetyzmie....ja chyba teraz juz jestem chodzaca bomba defetyzmowa:P:P:P:P

Trudno....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widac kolega sie nie poddaje :biggrin: Chociaz ktos, hehehe.....no ale moze akurat...

Dobrze, ze nie jestem sama z tym wolnym czasem juz:P:P:P

Poki co zwiedzam nasze okolice, bo szczerze mowiac malo je znam. Tyl;ko, ze zsamej to tak dziwnie:P:P:P

No ale lepsze to niz siedzenie w domku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam to dobrze... ja tu kur*** walcze dniami i nocami i konca nie widac a wy sie obijacie... Gdzie tu sprawiedliwosc :wink:

Ja wracam do leszna jaks 21 ale 22 juz jade za granice wiec cholera wie czy sie uda cos w te jedna noc cos zorganizowac...

 

Beti powinnas spiewac:

"Ta ostatnia niedziela... jutro sie rozstaniemy..." :biggrin:

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...