Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Conny jestem tego samego zdania choć i tak mnie nie będzie na rozpoczęciu bo moto jeszcze nie zrobione!! :banghead: :banghead: :mad:

 

:angry: :angry: :angry:

Edytowane przez Ford
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

My jak my - z Leszna daleko nie mamy, ale wiara która chciała przyjechac z odleglejszych miejscowości pewnie raczej odpuści sobie taka wątpliwa przyjemność.

Jak LBM chce przełożyć na 20-go to ja już chyba wolę jechać do Częstochowy na rozpoczęcie niż między tymi straganami znowu się cisnąć. Jak ktoś z tego wspaniałego bractwa odwazy się spojrzeć szerzej niż przez pryzmat własnych (mamutowych) korzyści i zorganizuje porządne rozpoczęcie na Rynku pod ratuszem, to chętnie się pojawię i zaprosze ekipę spoza Leszna..

 

Spotkanie LBM'u jest dobrowolne i jezeli Ci sie nie podoba, to nie jedziesz i tyle. Widzisz, LBM nie musi "spogladac szerzej"- spotykamy sie tam nie tylko co roku, lecz takze co czwartek aby pogadac i wspolnie pojezdzic. Nie trzeba pokazywac sie na rynku dla lansu, czy tez aby zrobic sobie fotke i wstawic na szajszbuka. Otwarcie sezonu i swiecenie maszyn jest kameralne, jedak nie jest zamykane dla innych. Spotykaja sie tam ludzie kochajacy motocykle i jazde na nich, dlatego miejsce nie ma wiekszego znaczenia. Ciekawy jestem co mialas na mysli, piszac "wlasnych (mamutowych) korzysci"...

Niektorzy z "mamutow" jezdza na motocyklach dluzej niz masz wiosen, dlatego szacunek im sie nalezy....

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez nerwów, Conny ma rację - nowy rynek większości się po prostu kojarzy ze straganami i targiem, a rynek nie koniecznie musi być dla lansu i fotek fejsbukowych, jest po prostu centralnym punktem miasta i jest tam trochę więcej miejsca jednak. Jeśli chcecie żeby więcej ludzi się o was dowiedziało i zaciekawiło to dobrze byłoby wyjść im naprzeciw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunku dla nikogo mi nie brakuje, niezależnie od liczby wiosen spędzonych w siodle.

Julak słusznie wyjaśniła, że skoro nie jest to "prywatne" rozpoczęcie sezonu Waszego Bractwa, mało tego jest to główne i chyba jedyne leszczyńskie rozpoczęcie, to powinno być zorganizowane po pierwsze w miejscu dla Leszna reprezentatywnym, a po drugie tak, żeby wszyscy się pomieścili.

W ubiegłym roku widziałam, że żaden z tych "postulatów" nie był spełniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conny jestem tego samego zdania choć i tak mnie nie będzie na rozpoczęciu bo moto jeszcze nie zrobione!! :banghead: :banghead: :mad:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Eqf3ZtfmVcs

:angry: :angry: :angry:

 

Odnośnie filmu:

PRĘDKOŚĆ ZABIJA :sad: choć w rzeczywistości to nie prędkość tylko nagłe zatrzymanie zabija. Więc co tu powiedzieć , trzeba uważać na siebie :wink:

MONSTER ENERGY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumacie.

Pod mamutem spotyka sie przed święceniem ten KTO CHCE i później jedziemy pod kościół na msze o święcenie motocykli.

Jeśli ktoś nie chce przyjechać na Nowy Rynek ... jedzie od razu pod kościół. Zawsze tak było i każdy wybiera co dla niego najlepsze. To nie jest wystawa motocykli dla turystów. Jak ktoś chce - może zaparkować w Lesznie na rynku i nawet wozić dzieci dookoła ratusza - wolna wola.

 

Po święceniu motocykli jedziemy na przejażdzkę i kiełbaskę.

Nikt nikogo do niczego nie zmusza. LBM tylko ZAPRASZA serdecznie wszystkich chętnych.

 

ps. i żeby było całkiem jasne. To nie jest jakaś super oficjalna impreza inauguracyjna. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby ktoś z Was - conny, julak czy ktokolwiek inny - wziął sie do roboty i w przyszłym roku zorganizował rozpoczęcie sezonu zgodnie z własną wizją takiej imprezy. Zapewniam, ze jesli będzie taka wola, każdy choć troche utorżsamiający sie z LBM przyjedzie chętnie, a może i pomoże przy organizacji na tyle ile będzie mógł.

 

Tylko czy jest tu ktoś taki odważny?

... wątpie, ale chętnie dam sie przekonać, ze sie myle.

Edytowane przez cita

Pozdrawiam

Cita (aka Kuba)

gg 1461968

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że jeśli funkcjonuje jakaś formalna grupa motocyklistów, jak właśnie LBM, to bardzo fajnie jeśli podejmują się przywództwa i prowadzenia takiego rozpoczęcia. Leszno potrzebuje zarówno swojego bractwa jak i oficjalnego rozpoczęcia, przecież to duża społeczność motocyklowa. I dlatego "Wasze" rozpoczęcie zrzesza tak naprawdę wszystkich.

I moim zdaniem, ale to moja opinia, powinniście wziąć to pod uwagę. Chyba trochę bez sensu było by organizować jedno rozpoczęcie dla LBM i inne dla reszty tylko dlatego, że brakuje miejsca pod mamutem dla wszystkich. Wszystkich nas łączy wspólna pasja, a że jest nas coraz więcej to uważam, że warto pomyśleć nad zmianą dotychczasowego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez podobnie jak kolega Cita naleze do LBM i wydaje mi sie, ze jesli dziewczyny i chlopaki wpadniecie w jakies czwartkowe spotkanie do mamuta i rzucicie haslo dotyczace rozpoczecia sezonu motocyklowego oczywiscie chodzi mi o przyszly rok :) to napewno zostanie mile rozpatrzona Wasza lub wspolna propozycja. Zawsze sie znajdzie jakies dobre rozwiazanie dla wszystkich :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze :) zakonczmy juz ten temat, bo sie atmosfera jakoś psuje :P slyszalam, ze rozpoczecie i tak bedzie przeniesione na inny termin, pozostaje miec nadzieje, ze pogoda dopisze.

 

A swoją drogą, szukam garażu do wynajęcia, ale całego nie tylko miejsca na motocykl, najlepiej w okolicach Prochowni, albo centrum. Jeśli ktoś coś wie, proszę o wiadomość na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A swoją drogą, szukam garażu do wynajęcia, ale całego nie tylko miejsca na motocykl, najlepiej w okolicach Prochowni, albo centrum. Jeśli ktoś coś wie, proszę o wiadomość na priv :)

Julka - a ten garaż to chcesz cały dla siebie czy jeszcze jeden motocykl mógłby tam stanąć? Pytam, bo znajomi szukają też w tych okolicach garażu dla swojej yamaszki, może byłoby łatwiej wam razem coś znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...