Skocz do zawartości

co jes grane


Gość bartek244
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z moją dt przywiozlem ja z niemiec prawie wszystko jest ok tylko ze: gdy jadąc ruszm z 1 potem 2 i gdy chce 3 to bbuuuuu no i jak trzymam na gazie to strzela tak jakby co zrobić????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka to dt ?? 125?

przy jakich obrotach strzela na 3 biegu? a do jakich wkręca sie na 1 i 2 biegu?

baaardzo słabo to opisałes, ale jesli to 125-ka to stawiam na zablokowaną kostke cdi.

jak to zrobic?? a ch*j go wie, sam próbuje do tego dojśc ;)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to juz sie slabo wkreca na obroty a jest to 125tka to cos powinno byc z tego motorka . mialem kiedys mtx i hodzil jak burza a ta yam dt 125 zachowuje sie jak by miala ze 59ccm. z początku gdy ją przywiozlem po malym przeglądzie chodzila ok! ale teraz mmmmm

jest tak ze gdy a jalowym ja gazuje to jedno wejscie na wysokie obroty (7-9 tys) puszcze gaz i znów chce przygazowac a ona strzela i to samo przy jezdzie 1potem 2 a gdy 3 to bbuuu lub chcial bym na 2 do konca pociagnac to 9tys i bbuu co zrobic???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to raczej sprawa gaźnika,proponuje przeczyścić,ewentualnie z dyszami moze byc coś nie tak.Ja fachowcem nie jestem ,pisze tylko co mi sie wydaje,ale lepiej jak sam nie wiesz udać sie do jakiegoś znawcy lub serwisu ;)

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to raczej sprawa gaźnika,proponuje przeczyścić,ewentualnie z dyszami moze byc coś nie tak.Ja fachowcem nie jestem ,pisze tylko co mi sie wydaje,ale lepiej jak sam nie wiesz udać sie do jakiegoś znawcy lub serwisu ;)

Popieram przemowce. Stawiam na lewe powietrze. Wykrec, przeczysc i starannie skrec gazniczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaznik powiadacie hmm, czyscilem hyba ze 4 razy i nic tylko niewiem na jakim poziomie powinien byc ustawiony plywak???? ma dt zachowuje sie tak jakby to zaplon bo kiedys mi tez tak raz zrobila i wykrecilem swiece zamienilem na inna i bylo ok ale niejestem pewny czy to akurat to1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...