Skocz do zawartości

Z kąd najlepiej sprowadzić motorek???


Rekomendowane odpowiedzi

Najłatwiej zgonić na coś tam, a może lepiej się przyłożożyć do nauki

mrymek nie masz chyba pojęcia o czym piszesz. Albert Einstein był dyslektykiem i błędy robił do końca życia a jakoś nie chce mi się wierzyć w to że do nauki się nie przykładał jego nauczycielka mówiła mu że do niczego w życiu nie dojdzie(takie byki stawiał). Ja walcze z dyslekdja już ponad 10 lat i mimo IQ więkrzegi niż średnia(niektórzy myślą że ci którzy robią błedy są głupsi) ciągle zdażają mi się błedy, ale wróćmy do tematu

 

nigdy nie sprowadzałem moto ale jeśli włosi traktują motocykle tak jak swoje auta to szczerze odradzam włoskie sprzęty(chodzi mi o te użytkowane we włoszech niekoniecznie tam produkowane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie sprowadzałem moto ale jeśli włosi traktują motocykle tak jak swoje auta to szczerze odradzam włoskie sprzęty(chodzi mi o te użytkowane we włoszech niekoniecznie tam produkowane)

Popieram. To się pono odnosi do wszystkich południowców. Temperament, wicie. Najlepiej by było sprowadzić z Arktyki :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrymek ! zrozum,że niektórzy mają problem z ortografią w wyniku dysgrafii i dyslekcji.To są ułomności jak zez czy jąkanie. Czy jak widzisz kogoś kulejącego na protezach polecasz mu aerobik :?: Rozumiem ,że Ty jesteś ideałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj ojciec jest mgr inzynier elektryk , pracuje na bardzo powaznych posadach i rownierz jest dyslektykiem, wszytskie maile pisze najpierw przez worda wiec jest na to wcale nie pracochlonny sposob. Ale ok , zeby nie bylo OFF TOPIC to napisze ze najlepiej sprowadzic z NRD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej zgonić na coś tam' date=' a może lepiej się przyłożożyć

 

 

buhahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahaha

 

nie dawajcie mi ostrzezenia, ja poprostu niemoglem sie powstrzymac a co do Ciebie mrymek to, to co teraz wkleilem powinno byc dobra lekcja dla samego Ciebie :-D (jestem dyslektykiem i zle mi z tym nie jest, a wypowiedzi takie jak twoje wiesz gdzie mam...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej zgonić na coś tam' date=' a może lepiej się przyłożożyć

 

 

buhahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahaha

 

nie dawajcie mi ostrzezenia, ja poprostu niemoglem sie powstrzymac a co do Ciebie mrymek to, to co teraz wkleilem powinno byc dobra lekcja dla samego Ciebie :-D (jestem dyslektykiem i zle mi z tym nie jest, a wypowiedzi takie jak twoje wiesz gdzie mam...)

Czy nie widzisz roznicy miedzy bledem ortograficznym a zwykla literowka? Czy w tym kraju modne stalo sie olewanie zasad pisowni? Rosnie pokolenie imbecyli! Pewnie-teraz co drugi jest dys cos tam. Najlatwiejsza to wymowka, ciekawe ze kiedys tego nie bylo, kazdy musial pisac jak czlowiek a nie jak mu sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie widzisz roznicy miedzy bledem ortograficznym a zwykla literowka? Czy w tym kraju modne stalo sie olewanie zasad pisowni? Rosnie pokolenie imbecyli! Pewnie-teraz co drugi jest dys cos tam. Najlatwiejsza to wymowka, ciekawe ze kiedys tego nie bylo, kazdy musial pisac jak czlowiek a nie jak mu sie podoba.

 

a widze... ale po co on go nawraca jak sam sie myli??hee? i nie nazywaj mnie imbecylem prosze grzecznie... tak pozatym to wszyscy mowia o tolerancji, jacy to powinnismy byc tolerancyjni, a przy najblizszej okazji tylko jebi* czlowieka jak tylko sie da :? czy czlowiek nie moze miec juz takiego slabego punktu jak ortografia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...