Skocz do zawartości

Honda NSR 50


Gość Maniek16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Próbujesz mnie sprowokować do kłutni mistrzu ? :?

 

nie, a wręcz powiedziałbym nawet, że to Ty zacząłeś od

Nie lepiej zacząć zbierać na porządniejesze moto i na prawko które już/dopiero za 1.5 roku , u mnie na osiedlu kumpel ma nsr`ke - najlpsze jest jak odpala moto ... podchodzi ludzie sie gapią jak nie wiem co i rusza a tu bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

 

próbujesz tu ośmieszyć 'bzykanie' silnika? proszę, jedź sobie do woli. Ale kwestionowanie doświadczenia jakie zdobywa się przez 2 lata jazdy na A1 jest... hmm... WEDŁUG MNIE nierozważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kwestionowanie doświadczenia jakie zdobywa się przez 2 lata jazdy na A1 jest... hmm... WEDŁUG MNIE nierozważne.

 

Gdzie ja to napisałem????? :roll:

 

Nie lepiej zacząć zbierać na porządniejesze moto i na prawko które już/dopiero za 1.5 roku

 

to logiczne, że jeśli zamiast jeździć będzie się zbierało kasę to doświadczenia nie przybędzie

 

:peace: nie mialem zlych intencji, mam nadzieję, że nie żywisz urazy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sugerowałem zbieranie pieniędzy, nie napisałem "Nie warto nic kupować tylko cały czas zbierać pieniądze przez 2 lata"

Zrobiłem a1- 2 miesiące temu ale sprzedałem moto właśnie żeby abierać juz kase na coś lepszego co nie znaczy że wszyscy mają tak robić

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja np. nie mam ochoty zbierac na cos wiekszego NSR125 w zupełnosci mi wystarczy jak wkoncu na nią uzbieram...Nie kazdy marzy o 300 na godzine. Lubie szybko jezdzic ale z rozwaga i pewnymi granicami. Ale wlasnie kobiety chyba inaczej do tego podchodza. Tylko nie mieszajmy dalej tematu...

Kolega dostał te moto od rodzicow i jezeli spodoba mu sie zycie motocyklisty :) to się ładnie nauczy jezdzic i moze po jakims czasie przesiadzie sie na cos wiekszego. I zycze mu szybkiej nauki jazdy i spokojnych dróg!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo poćwicz ruszanie na początek ...

Odpalasz wciskasz sprzęgło do końca manetke gazu na max odkrecasz i jak najszybciej posc sprzęgło  :-) :)

 

może lepiej nie piszcie takich rzeczy bo jeszcze to na poważnie weźmie. Chłopakowi się pewnie myli włącznik świateł ze skrzynią biegów a ja widzę że niektórzy go tu już na kole uczą jeździć ;)

 

[nie bierzcie tego na serio]

 

 

@maniek

jak nie możesz się nauczyć ruszać to zró tak:

odpalasz, wbijasz jedynke i bez dodawania gazu powoli puszczasz sprzęgło. Jak już czujesz że zaczyna jechać (albo gasnąć :P) to dodajesz troche gazu. Ja się w ten sposób uczyłem i po kilku razach wyczaiłem ile gazu dodać i ile sprzęgła odjąć

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nauczy się na własnych błędach - ja np. uczyłem się na komarze już jak miałem 6 lat wsiadłem odpaliłem (później nie mogłem wyłączyć :-D ) i na jedynke bez sprzęgła i później na 2 też bez sprzęgła (bez powietrza w obu kołach :-) ) ale wtedy ta prędkość wydawała mi się kosmiczna 8O

 

A taka NSRka jest szybsza niż komarek :twisted:

napewno twój dziadek jeździł kiedyś jakims komarem to wie co i jak (mniej więcej 8) )

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...