Skocz do zawartości

Suzuki dr 125


Rekomendowane odpowiedzi

Dr nie ma blokad i od DT80 jest lepsza pod kazdym wzgledem takze nie ma sie co zastanawiac ( w koncu Suzuki  )

Co do tej wypowiedzi sie do konca nie zgodze :)

bo DR prawda jest pod kazdym wzgledem lepsza

ale " w koncu suzuki " jest pojeciem mylnym poniewaz to yamaha robi najlepsze motocykle ;)

ale akurat dt 80 to totalna porazka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz to yamaha robi najlepsze motocykle

 

Heh żebyś się nie zdziwił że najlepsze motocykle robi Honda :-)

Każdy chwali swoje :P .W sumie Honda a Yamaha to to samo Honda czerwona a Yamaha niebieska ;) .Ważne że Made in Japan :mrgreen: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chwali swoje  .

Ja chwale Suzuki a jezdze na Kawasaki (do ktorego rowniez nic nie mam tylko ta Yamaha mi podpadla ;) )

Dlatego nalegam zebys uzasadnił.

ALez prosze :) . Bardzo duza waga jak na swoja klase, kiepskie prowadzenie w terenie, zawieszenie takze slabsze niz u konkurencji no i te 10-12km... Podsumowujac sprzet nie do zajechania ale raczej w lajtowy teren.

P.S Mam 170 cm wzrostu

Chłopie ja mam mniej i latam na CZ typ 516 ktora ma siedzenie na wysokosci metra (wyzej niz Wr426 czy ktm exc525 :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wıtajcıe

No wıec zaczne od tego ze slabo szukales bo ja jakıs czas temu sam sıe zastanawıalem nad jednym z tych sprzetow ale jak sıe przejechalem na dt 80 po tunıngu na 110cm z wydechem Gıanellı to uznalem....nıe ma sensu.

Tak wıec bylem pewıen dr 125. Jednak czesto bywam u Enduroguy-a ı po tym jak przelecıalem sıe w sandalach ı krotkıch spodenkach na dt 125 uznalem ze to musı byc 2t! Tak wıec jestem teraz w trakcıe kupowanıa pewnego sprzeta (tylko przejscıowo).

Na dr sıe wczesnıej napalılem ı musze cı powıedzıec ze sprzet naprawde fajny mam wıele fılmow ı mozna pojezdzıc. Sam latalem na Yamasze Tw 200 Tomka Kulıka ı bylo naprawde fajnıe! Jeslı chcesz lajtowo polatac ı nıe chcesz aby maszyna duzo palıa a nıe planujesz zostac wyczynowcem kup DR! Jednak pamıetaj ze z czasem apetyt rosnıe a dr przestanıe cı wystarczac. 2t o tej samej pojemnoscı ma moc 2razy wıeksza wıec masz zdecydowanıe wıekszy jej zapas.

Pozdrawıam z Turcjı

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...