Skocz do zawartości

50-tki smigające 80 - 120 kmh co o tym myślicie??


brudny_harry89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby silnik 4T krecil takie obroty to az dziw bierze

Dlaczego uważasz że 4T niemoże a 2T może :?: 8) Co ciekawe 18-konne Suzuki dokręcało się do 18 000 rpm i były to najwyzsze obroty podane dla silnika 2T :) V-max 180km/h :D Tylko przeraża mnie jego 14 biegów :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RC50/2 z 1965  miała 15hp/20000rpm 10 biegów vmax 170km/h i oczywiście jak na Hondę przystało silniczek czterosówowy  )

 

Zeby silnik 4T krecil takie obroty to az dziw bierze.

 

kiedys na allegro widzialem jakas sportowa 400ke (nie wiem czy to przypadkiem nie byla cbr), ktorej czerwone pole konczylo sie na 21 czy 22 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mozna miec takie 50 ktore rzeczywiscie beda lecialy baaardzo duzo, jednak lepsza opcja(tak mi sie wydaje) jest aby motorower jechal te 80-90 mial dobra przyspieche i zeby silnik nie byl wyrzylowany.

 

w to to akurat watpie... moze wysylowany w mniejszym stopniu...

125 - 2T , djamy na to NSR, do 7 tys.(bodajze) to chodzi jak komarek, a odglos wydaje taki że mi się wydaje że jakiś Ogar jedzie.

moze tak ma ta twoja nsr`ka na ktorej jechales. ja mam 80tke i jakos nie powiedzialbym ze ma dziwek jak komarek. chociaz wydech seryjny(tyle ze troche wybebeszony) to jak sie go jeszcze wepnie na obroty to nikt nie powiedzial ze to motorower... coprawda nie rowna sie z zadna ninja czy czyms w tym stylu, ale nie jets na tyle cienki zeby go z komarkiem porownywac... gorzej troche z apriliami RS 50/80..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz wydech seryjny(tyle ze troche wybebeszony) to jak sie go jeszcze wepnie na obroty to nikt nie powiedzial ze to motorower

To rozumiem, że masz ''rasowego'' ścigacza mknącego 280kmh :mrgreen: Co?

Dzwięk w RS zly?Zapodaj swój wydech,zobaczymy :twisted:

 

Ps.Zaraz sie rozpęta pieklo,ale o to chodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem' date=' że masz ''rasowego'' ścigacza mknącego 280kmh [/quote']

nie, wygladem moze przypomina scigacza, ale wciaz jets to motorower ktoremu ledwie idzie przebic setke.

 

na RS nigdy nie jezdzilem, ale nieraz slyszalem i te starsze i te nowsze. dzwiekuem sie po prostu nie rownaja.

 

wybacz jesli cie urazilem ale takie jets moje zdanie na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze tak ma ta twoja nsr`ka na ktorej jechales. ja mam 80tke i jakos nie powiedzialbym ze ma dziwek jak komarek. chociaz wydech seryjny(tyle ze troche wybebeszony) to jak sie go jeszcze wepnie na obroty to nikt nie powiedzial ze to motorower... coprawda nie rowna sie z zadna ninja czy czyms w tym stylu, ale nie jets na tyle cienki zeby go z komarkiem porownywac... gorzej troche z apriliami RS 50/80..

 

stary, wyglada to tak jakbys nie chcial sie przyznac do tego ze twoja nsr pierdzi, zrozum, 2t zawsze pierdzi chodzby nie wiem co. Nie ma co porownywac bo kazdy silnik dwusuwowy pierwdzi na swoj sposob, kazdy troche inaczej(konstrukcja silnika jest taka a nie inna) Nie wierze w to ze nikt nie powiedzial ze to motorower, takie cos mozesz wciskac ludziom ktorzy sie nie znaja i kompletnie nie maja o tym pojecia.

Sorki ze tak sie rzucam ale nie lubie jak ludzie sie kłucą ktory moto mniej pierdzi - nie chcesz zeby ci moto pierdzialo-kup 4t i po sprawie

Tyle

ps. chetnie posłucham dzwieku twojego rasowego scigacza :mrgreen:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...