Skocz do zawartości

Testy na prawko do pobrania


Romek.RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem w necie programy z testami na prawko. Nawet niezłe, jest też opcja egzamin, określony czas, 18 pytań, potem zdałeś czy nie zdałeś. Myśle że warte polecenia aplikacje, jeśli nie do tego żeby uczyć się przed egaminem, to do tego żeby sobie przypomnieć przepisy ;) . Jedyny error, to to że po jakimś czasie trza wysłać smsa (8 zł z groszami) żeby odblokować program. Ja wysłałem i mam ;)

Oto one :

 

Kategoria A (9,4 MB)

Kategoria B (11,08 MB)

Kategoria C (2,69 MB)

Kategoria D (1,67 MB)

Kategoria T (9,5 MB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! To stac was na kursy, motocykle, a macie problem z 8 PLN za testy?

 

mozesz mi dac 8zl bo mi wiecznie mialo :) po 2 no i po co 8zl wydawac? skoro mozna miec to za free bo ten kod jest wielokrotnego uzytku... myslisz jak u nas w rzadzie porazka :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz mi dac 8zl bo mi wiecznie mialo

 

To rozumiem, że jak ci czegoś brakuje to idziesz kraść.

To jeszcze tylko jedno pytanko, czy masz jeszcze jakiś znajomych, czy już ich okradłeś i czy jeszcze cię wpuszczają do domu?

 

Taki mały złodziejaszek :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz mi dac 8zl bo mi wiecznie mialo

 

To rozumiem' date=' że jak ci czegoś brakuje to idziesz kraść.

To jeszcze tylko jedno pytanko, czy masz jeszcze jakiś znajomych, czy już ich okradłeś i czy jeszcze cię wpuszczają do domu?

 

Taki mały złodziejaszek :-D[/quote']

 

ale grzeszysz inteligencja :-D a gdzie ja napisalem cos o okradaniu?kolega dal kod z wlasnej checi wystarczylo poprosic. To jeszcze tylko jedno pytanko, czy masz jeszcze jakiś znajomych, czy wszyscy sie od ciebie odwrocili bo taka madra jestes ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...