Skocz do zawartości

Filtr powietrza


aLLy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
tylko nanosic na czysty i suchy filtr bo na mokry,wilgotny kiepsko sie naklada- raz tak mialem wiec wiem na przyszlosc)

 

Wkładanie niewysuszonego filtra powietrza po myciu do dwusuwa to bardzo duże ryzyko zatarcia silnika, więc nigdy tego nie róbcie. Z drugiej strony nałożenie odpowiedniego oleju zapobiega łapaniu przez filter wody przy większych przeprawach błotno-wodnych. Tym większe ma więc znaczenie dla żywotności silnika i jego bezpieczeństwa odpowiednie naoliwienie filtra powietrza.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gąbek w środku to sie nie znam ale padło pytanie czy spadną osiągi przez to?Moje zdanie jest takie, że lesli filtr co nawalił to osiągi mogą sie tylko podnieść(chyba że jest zatkany) :twisted:  

 

pozdrawiam

 

powiem tylko tyle ze jak ja kupowalem dtke to gosciu mnie zapewnil ze all blokady sa zdjete, ze jest filtr(ktorego nie widzialem), ale widzialem za to ze byly zrobione dziury w oslonce ktore znajduja sie nad filtrem(po to jak mnie zapewnial gosciu aby dodac mocy sprzetowi)... Jednak jak przyjechalem do domu po kilku przejarzszczkach zdjelem siedzene odkrecilem ta oslonke patrze i mowie gdzie jest k**** ten filtr?? 8O cieszylem sie z tego jedynie powodu ze nic jeszcze mi nie wlecialo do silnika.Na drugi dzien zamowilem filtr i po kilku dnaich go zalozylem, bardzi sie zdzwilem gdy moc sie poprawila(sadze ze mialy na to wplyw takze te dziury ktore byly na oslonce poniewaz jak ni bylo filtra za duzo powietrza sie dostawalo)...ale to tylko moje spostrzezenie

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi w czym myjecie filtr gabkowy?? bo ja myje w roznie, raz w benzynie ekstrakcyjnej, (bardzo szkodliwe dla gabki, ale za to luks myje) lub w specjalnych castrola srodkach czyszczacych(bardzo drogie) zas na motox pisza zeby myc w wodzie z plynem do naczun( ale szczerze mowiac to WOGOLE NIC NIE IDZIE) i jak bym mial byc z plynem do naczyn do bym chyba musial szorowac z pol godziny, WIEC PYTAM WAS JAKIE MACIE SPOSOBY !!

 

[ Dopisane: 28-08-2005, 13:30 ]

znaczy patenty;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...