Skocz do zawartości

Szukam czegos dla siebie, doradzcie


SimsonFun
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprzedalem Simsona i szukam jakiegos enduro 80ccm dla siebie nie dysponuje wielka suma bo tylko 1600zl ale mozliwe ze cos znajde licze tez na was przypasowala by mi jakas Honda MTX lub Yamaha DT (na Dt pewnie mnie nie stac). Jesl imozecie to piszcie o ciekawych ofertach!!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info o Dt i MTX to ja nie potrzebuje bo znam te modele znam dosc dobrze. W tym poscie chodzilo mi tylko o jakies oferty (allegro.pl juz przerylem) chodzi dokladnie o oto czy ktos z forumowiczow nie posiada takowych modeli na sprzedaz itp. ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dla Ciebie wprost niesamowitą oferte zamkniecia twojego topicu , a warunki są o niebo lepsze niż na wszystkich sklepach aukcyjnych bo wszystko odbywa sie za darmo a przy tym szybko i bezproblemowo! .. :P

 

CZ :twisted: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dt??o tak!! najladniejsze motorki,

I najgorsze w teren.

a jak nie zwracasz uwagi na wyglad- to cz tez moze byc dobra!!

cz w rzeczywistosci prezentuje sie bardzo fajnie i wg. mnie jest pod kazdym wzgledem lepsza od DT125r (no chybaze brak dołu to wada ;) ) . Pozatym nie wiem czy zauwazylas ale kolega chce 50/80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dt??o tak!! najladniejsze motorki,ale nie za taka kase,chociazbys sie nawet baaardzo postaral. tski sa niedrogie,a bardzo dobre. a jak nie zwracasz uwagi na wyglad- to cz tez moze byc dobra!! pozdrawiam!milych poszukiwan!

Nie mo to jak wypowiedz profesjonalisty...

my z enduroguyem milelismy dt 125 i wiemy co to za motor...

nie polecamy, lepiej kupic cos troche starszego ale typu rxa albo kdxa...

ale odszedlem od tematu...

kolega napisal ze chce 80 ccm... wiec tska ze nieduze pieniadze bedzie najlepszym na to dowodem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...