Skocz do zawartości

Ural - Pytania


grasser
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
pytania natury technicznej ... na wcisnietej dzwigni sprzegla slychac jakis szmer/szum dobiegajacy z silnika ... to normalne czy cos jest skopane ? dodam ze podczas jazdy tego nieslychac... taki dosc cichy dzwiek ....

Jak wcisniesz sprzeglo i slychac stuki badz szum to moze byc albo lozysko oporowe(to co jest z tylu skrzyni) uszkodzone, albo tarcz posrednia (tarcza metalowa pomiedzy dwoma ciernymiw sprzegle) ma juz wybite otwory na ktorych jest osadzona na kolkach.Jak wcisniesz sprzeglo to tarcze sprzeglowe sie rozchodza, i ona tez jest luzna i dzwoni.

Szczegolnie fajnie slychac to żężolenie w kamazach ktore tez maja sprzegla dwutarczowe i tez maja tarcz posrednia.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

mam jescze jedno pytanie odnosnie urala M63 ... a konkretnie chodzi o regulator napiecia ... to jest oryginal czy jakis przeszczep ?od przodu na bialym tle jest czarna glowa lwa z korona a nad nia pisze "Elit Enterprises. INC"

jelsi nie od urala to od czego ??

instalacjha 6 V i dziala:P oczywiscie mechaniczny.[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dlatego sie zdziwilem i chciualem sie upewnic :> a wiec od czego to moze byc ?? :>

 

[ Dopisane: 14-02-2006, 15:39 ]

oks widze ze na temat regulatora nikt mi niepomoze ... wiec moze ktos wie czy mozna gdzies kupic nowe kontrolki takie jak do lampy od k750 ??

 

[ Dopisane: 03-03-2006, 16:34 ]

hmm kolejne pytanie. mam lampke od k750 ale niema ona zadnego mocowania dla zarowek kontrolek ... same szkielka kontrolek sa nic wiecej ... mozna gdzies dokupic brakujace elementy ? tudziez jakis patent jak to zmontowac ? :>

 

i jescze jedno pytanie ... moze troche dziwne ale ... ile kontrolek powinno byc w lampie od k750 ? :> mam 2 wstawione szkielka i jedna dziore wiecej (nie ta na stacyjke !) tam cos powinno byc czy to jakis 'patent' ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...