Skocz do zawartości

TL100S-opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

 

TL fajna maszyna, super dzwiek, wizualnie git,wyjatkiem rdzewiejace wydechy :x . Technika bardzo interesujaca, ale chwilami dajaca powody do narzekan- tylne zawieszenie z amorkiem obrotowym tego przykladem. Podobno nerwowo sie potrafi zachowywac. O ile dobrze pamietam pierwsze egzemplarze byly wypuszczane bez tlumika skretow, i bywaly problemy. Potem zaczeli je montowac seryjnie.

No i lancuchy potrafi rwac- potega silnika :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez się podoba. najbardziej brzmienie...no i mocny dół, ale podobno czasami pęka rama, robi shime, rozrzedzai olej...zwłaszcza pierwsze wersje, czyli 97r.No i podobno są problemy z modułami. trzeba je przesterowac albo nawet wyminić (ok2000 zł). Kto wie ile z tego jest prawdy, i jak rozpoznać np. wade modułu, albo czy rozcieńcza benzyną olej ? :roll:

 

8O nie doczekałem sie zbyt wielu opinii na ten temat, a jednak zaryzykowałe i kupiłem sprzęta. Trudno jeszcze wyrokować, bo przeleciałem na nim dopiero 5 setek km-ów, ale pierwsze wrazenia są zajebiste. Przedtem jeżdziłem TDM ką. Była niezła, bez awarii 3 sezony. Przestałem się bać i sprzdałem. Mam nadzieje nowy właściciel bedzie miał z niej radochę. Ale TLki nie można z tamta porównywać. To jest jazda !!! Lubi pojechac...no i lubi wypić. Niestety więcej ode mnie nawet. To na razie pierwsza wada jaka zauważyłem. Ale...coś za coś. Jeszcze pare dni, zrobi sie cieplej i odkrecimy z manetki. CK dezerter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl zajebisty. Jednak jego wady mocno psują piękny obraz sprzęta z końską mocą, dwoma garami, dźwiękiem wprawiającym w drżenie asfalt .....

 

Pierwsze egzemplarze (96, albo 97 zaczęła sie produkcja) miały wiele chorób wieku dziecięcego. Pekały zbiorniki paliwa, rama, silniki też się sypały. Dosyć trudno sprzedać taki motocykl, jednak jest to sprzęt z tzw. top-class i zawsze robi wrażenie.

 

Informacje mam z gazet, inetu, a także rozmów ze znajomymi i mechaniorami. Nie ganiałem ... a chciałbym, bo VTR wprawiła mnie w zachwyt pomimo mniejszej o 15KM mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mój znajomy miał w wakacje dzwona właśnie "teelką" 97r. i nawet w miare ją poskładał tylko rama pękła:) W sumie da sie jeździć ale przy zejściu z koła może je*nąć całkiem :? Straaasznie wściekły motocykl :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

generalnie bardzo fajne moto.kolega miał 97 i pomyksl jak zloto. dodal do tematu carbony microna i tego dzwieku nie zapomne dokonca zycia. ze wzgledu na silnik V trezba sie przywyczaic do dragn co moze byc chwilami upierdliwe.pozatym rok 97 to problemy mieszaniemsie paliwa z olejem itp .polecam tl ale od 1998. aha,moto calkiem sporo pali no ale cos kosztem czegos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TL jest ładna wizualnie ale na tym się wszystko kończy (no może nie wszystko). Ja jeżdżę VTR 1000F i jestem zadowolony w 100% a kumple co mają TL niestety nie są najszczęśliwsi zwykle szybko rezygnują. Może i TL ma więcej KM od VTR ale niestety nie jest to motocykl udany. A co do dźwięku to moje karbonowe MIGi zawstydzają TL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że każdy ma swój gust i powinno się to uszanować, wizualnie TL bardzo mi się podoba co do techniki bazuje tutaj tylko wyłącznie na opiniach kumpli. Swojega czasu nawet miałem kupić TL ale zdecydowałem kupić VTR decyzje taką podjąłem po przeczytaniu kilku artykułów o wadach TL.

Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...