Skocz do zawartości

Co myślicie o Hondzie CB 450 S '86


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

a nie myślałeś o Gs 500E ? Za 5000 zł można mieć coś z roczników '90-'92. Albo za 1000 Euro ściągnąć z Reichu i zarejstrować. Co do CB 450 S to wyczytałem gdzieś, że dławili je wstawiając inny wałek rozrządu, więc oddławienie może wymagać nieco zachodu. No chyba, że kupić już oddławioną :buttrock:

 

pozdrawiam

Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto jak najbardziej fajne (nieslyszalem zeby mialo jakies szczegolne wady,itp.), sam mialem ochote taki kupic no ale kaski nie starczylo wiec wybralem Suzuke. Ale jesli mialbym mozliwosc wyboru pomiedzy GS 500 a CB 450S to wybralbym GSa. Moim zdaniem nowsza konstrukcja i wiekszy wybor w zakupie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co nie żałujesz?? ja będe miał dokładnie ten sam dylemat... ale powiem szczeże że mi się bardziej podoba cd 450s... naprawde. no i gs. mają (podobno) dość wysoko obrotowe silniki (wkręcająsię dopiero od ok 6tys.) a cb z tego co wiem to wkręca się bardzo ładnie od samego początku. i mi bardziej zależy właśnie na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki CB450S to bardzo fajny motocykl, ale jak już będziecie go kupować zwróćcie uwagę również na to jak zapala. Jak słychać metaliczny dzwiek albo rozrusznik kręci a motocykl nie zapala lepiej poszukać innego modelu.

A tak pozatym to 3 osoby siedziały (nie na raz ;) )na CB450 i GS500 i stwierdziły że na CB450 wygodniej.

Wersja zdławiona - 27KM- jakoś sobie radzi 140km/h pojedzie, czasem się uda zeby na zegarze pojawiła sie liczba 150 ale to tylko ze wzniesień ;) a paliwka nie zje więcej niż 5 litrów, mojemu ojcu udało sie uzyskać wynik 3,6 l/100 km.

Porównując do CB500 to 450ątka mimo że waży prawie tyle samo to CB450 wydaje sie być duzo lżejsza.

Cb450 był moim pierwszym motocyklem i super sie na nim jeździło, zaliczyłem sporo zlotów i nabiłem ok 5 tyś km.

I przedewszystkim jest to HONDA, a Honda to Honda :)

 

Na potwierdzenie powyzszego dodam że mój 18 letni nie ma ani śladu rdzy na ramie (przejrzałem całą) ... a GS... ?

 

Dodam jeszcze że jest to tylko moja opinia i nigdy nie miałem GS500, miałem okazje tylko przejechać sie i rozmawiać z użytkownikami Suzuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...