Skocz do zawartości

SUZUKI GS 500E poradzcie mi coś na ten temat?


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mam gs 500e z owiewkami , jak one wychodziły że wszystkie w ogłoszeniach sa bez owiewek i dlaczego?

Drugie pytanie czy to prawda że modele z owiewkami maja 51 KM, a te bez owiewek 45KM? Z góry dziękuje za odpowiedzi .Pozdrawiam CHN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

 

Tez mialem GSa. Wszystkie wychodzily bez owiewek, te natomiast mozna nabyc jako akcesoria, chyba takze oryginalnie od Suzuki. Jest wiele firm, ktore produkuja plastiki do wszelkich motocykli, w tym takze do GSa.

Co sie mocy tyczy, to rozbieznosci wynikaja z roznosci metod pomiaru, a nie z faktu posiadania lub nie owiewek. GS ma 45 kM mierzone na kole, i 51 kM na wale. Z tego wniosek, ze 6 kM traci sie na przeniesienie napedu :D

Rozne wartosci podaja tez zrodla amerykanskie i europejskie za sprawa innych definicji konia mechanicznego, ale te nie sa duze.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem przyjemnośc kilkakrotnie przejechać się GS'ką rewela sprzęt szczególnie dla początkujących.

Wersja z plastikami chciałem taką kupic jako mój pierwszy sprzęt trochę niestarczyło mi sianka lae przymierzałem się i jest bajer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam !!!! fajny sprzętm naprawdę, ale nie rakieta. Taki fajny, leki moto do nauki dynamicznej (bo można !!!) jazdy. Nie ścigacz, bo tylko ma 6,1 (do 1996) albo 7,0 do 100, ale samochody się wciąga nosem :) . Fajna prosta konstrukcja, w dośc niskich cenach przy niezłym roczniku (mój 6400 zł `93)

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka...mój kumpel z którym garażuje posiada takie moto drugi sezon i jest spox...bardzo miły motocykl i całkiem dynamiczny und zwinny...generalnie polecam bo konstrukcja prosta ,sprawdzona ,niezawodna i tania w eksploatacji...pozdro...a i jest to jego pierwsze moto...chłopak daje sobie radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć!

no fajnie tyle dobrego posłuchać,ale czy rzeczywiście to jest taki sympatyczny motocykl?Bo sie zastanawiam nad wyborem mojego pierwszego moto i zdecydowanie gs wchodzi w grę.Inne możliwości to honda ntv 650 albo vfr 750.Najbardziej mi odpowiada vfr bo przede wszystkim myślę o sprzecie do turystyki, a ta chyba najbardziej sie nadaje,tylko się boję czy podołam, bo to w sumie już sporawa maszyna.Jak jest ze skutecznością takich dostawianych owiewek jan np do gs-a?będę wdzięczny za informacje, czymajcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GS to sympatyczny motocykl tyle że ja wole wersje z klasyczną kierownicą te standardowe są zaniskie

Jak chcesz uprawiać turystyke na GS-ce w dwie osoby to lepiej żeby ta 2 osoba była "twarda". Ja nigdy nie dałem się posadzić na miejscu pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam!

Jestem szczęśliwym posiadaczem tejże maszynki.Jest po prostu super.

Nic dodac nic ująć ja na początek(jest to moj pierwszy motor po Cz,mZ i innych takich:) )

Dynamika rewelacyjna,Vmax nienajgorsza(190),zużycie paliwa oscyluje w granicach 5 l/100.Cena niewygórowana.Jezeli chodzi o konie to moja ma owiewki i na poczatki miala

34Km,ale szybko mi to w serwisie zmieniono i teraz mam okolo 50,czyli standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamika rewelacyjna,Vmax nienajgorsza(190),zużycie paliwa oscyluje w granicach 5 l/100

Jak ty ześ tyle wyciągnął?, ja bez owiewek, ze śmiercią w oczach dochodzę do 165.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest moc owiewek ;) .

 

A tak naprawde to mozna to w bardzo skroconej wersji ujac tak:D=C x V²

D- opor

C-wspolczynnik aerodynamiczny(moto bez oslon,z oslonami)

V-predkosc(motocykla)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie tyle jechalem i jeszcze sie dało.

tyle tylko ze jechalem na Vpower99plus(je**na komercja ;) )

i moj moto przeszedł "malutki" tunning :)

Jak ktos dalej nie wierzy to zapraszam do Gliwic.Przewioze :twisted:

Ps.Szukam ludzi z ktorymi moglbym pojezdzic(rejon Gliwice)

 

Trzymajta drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...