Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Kolejny wypadek śmiertelny z udziałem motocyklisty.

Trakt Brzeski w Warszawie, godzina 9:15 kolizja kilku samochodów i motocyklisty. Motocyklista nie przeżył."

 

za Antyradio godz 9:45.

[']['][']

 

 

To są chyba szczegóły tego wypadku przeklejam cytat: "Z przykrością informuję, że dziś przed południem na Trakcie Brzeskim, przed Starą Miłosną, doszło do kolejnej tragedii. Mamy tam

dwa pasy ruchu. Żuk jadący prawym pasem nagle zechciał zawrócić-nie zauważył jadącego lewym pasem motocykla (choppera). Efekt: kierujący motorem zginął, pasażerka jest w szpitalu. Na zdjęciach, które otrzymałem, widać człowieka przygniecionego płonącą maszyna. Choć byli ludzie próbujący mu pomóc i odciągnąć płonący motor-bezskutecznie. Buchały zbyt duże płomienie ze zbiornika. Zdjęcia ukażą się w jutrzejszym "fakcie"."

 

Straszne mi przykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kolejny wypadek śmiertelny z udziałem motocyklisty.

Trakt Brzeski w Warszawie, godzina 9:15 kolizja kilku samochodów i motocyklisty. Motocyklista nie przeżył."

 

za Antyradio godz 9:45.

[']['][']

 

To prawda. Byłem tam dziś rano. Wypadek zdarzył się ok 8:45. Bardzo źle to wyglądało. Wybuchło paliwo, a motocyklista leżał przygnieciony motocyklem i się palił.. okropne.

A te gaśnice samochodowe to jakieś gówno za przeproszeniem. Kilka sekund i koniec.

Była jeszcze kobieta w stroju motocyklisty. Leżała prawie 10 metrów od motocykla, nie wiem czy przytomna.

Nie wiem co się działo dalej, wróciłem się do samochodu po apteczkę czy koc, ale już przyjechała karetka więc się wycofałem, to zawodowcy , wiedzą co robić.

 

[']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tragiedia, ciekawe czy doszlo by do niej gdyby kierowcy byli prawidlowo przeszkoleni w materii uzywania gasnicy, wiekszosc zrywa zawleczke i zaczyna gasic zaraz po przebiciu naboju z CO2, a trzeba poczekac kilka sekund az zawartosc gasnicy ogrzeje CO2 i gasnica osiagnie maksymalne cisnienie i wyrzuci z siebie caly proszek a nie tylko nieznaczna jego czesc, nalezy takze po wcisnieciu iglicy pozadnie potrzasnac gasnica, poniwaz proszek w gasnicy zbija sie w grudy, prawidlowo uzyta gasnica samochodowa (1kg proszku) starcza na kilkanascie lub kilkadziesiat sekund, niestety nieprawidlowe jej uzycie skraca ten czas do kilku sekund i czasem kosztuje zycie...

 

Co do zdjec w srakcie, to jesli sie ukaza, to chyba spale kazdy kiosk z tym szmatlawcem, nosz k*rewa mac co za hieny cmentarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miejscowości Zakręt pod Warszawą motocykl zderzył się z jadącym w tym samym kierunku żukiem. Motocykl stanął w płomieniach, jego kierowca spłonął - poinformowała policja....

 

 

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat...%3D&wid=9103765

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brrrr :/ ja miałam tę "nieprzyjemność" spotkania ze ślepym kierowcą jakiegoś Opla bodajże. jechalam jako pasażer na moto... całe szczęście ja i kierowca za mocno nie ucierpieliśmy, ale boję się przez to szybciej jeździć :/

 

tak tak, uważac trzeba i myslec również za innych ... niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedia...

mieszkam nieopodal, jeżdzę tamtędy prawie codziennie i to częśto na motórku:(

w piatek odpuściłem... i pojechałem autem

Słyszałem że był total korek na trasie jak wracałem... nie przypuszczałem że w zdarzeniu brał udział motonita.

Dopiero teraz......

wyrazy współczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklista, który wpadł pod ciężarówkę zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w środę rano między miejscowościami Łęka Opatowska a Siemianice, na skrzyżowaniu "jedenastki" z drogą do Bolesławca. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, motocyklista wyjechał pod ciężarówkę z drogi podporządkowanej.

 

rzecznik policji poznańskiej mówił że motocyklista jechał "ścigaczem"

Był na Bandicie 1200 kupionym niedługo wcześniej jako pierwsze japońskie moto [ ' ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie te HIENY ze szmatławca ( FAKT ) nie uszanowały sytuacji i pamięci Młodego Człowieka i Dziewczyny,która z Nim była. Zdjęcia są okropne. Nie powinni robić i zamieszczać takich foto

KOSZMAR :icon_mrgreen: Jakby żywili się ludzkim nieszczęściem

 

 

----------------------------------------------------------------

Niech Mu się bezpiecznie chodzi po Błękitnym Szlaku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...