Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wrocław, 13 września, około 13:00, Klecińska, na łuku estakady, nitka w stronę Legnickiej. Dwa motocykle (na kołach), dwa stojące samochody. Obaj motocykliści siedzieli na ziemi, przytomni. Kilkanaście minut później jednego z nich zabrała karetka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś koło 9.40 zielony diversion spotkał srebrnego merca na puławskiej róg domaniewskiej ktoś coś widział? Szukam świadków bo gość z merca wmawia że na czerwonym wjechalem... Nic mi nie jest właściwie i tak w konkursie piękności nie startuje więc złamany nos i limo mi nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://fakty.lca.pl/legnica,news,13756,Smi...tocyklisty.html

Pracuję w Pogotowiu i mam info z pierwszej ręki. Na głównej 2 pasmowej drodze zatrzymał się autobus na przystanku, motocyklista wyminął go i przywalił prosto w Lublina, który nie widział nic zza autobusu i wyjechał. Ze zdjęć wynika, że motocyklista wolno nie jechał, przesunął Lublina dobre kilka metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Weekend w Wielkopolsce ciąg dalszy - oprócz nw. ofiar zginął również młody chłopak z Piotrowa k.Obrzycka, syn mojego kolegi z firmy. Podobno wyfrunął z szosy jadąc ok.200 km/h.

 

"26 09 2008 - Śmiertelna ofiara wypadku w Chełmnie (k.Pniew droga 92)

W województwie wielkopolskim, w miejscowości Chełmno bus zderzył się z motocyklem. Kierowca jednośladu zginął na miejscu. Policjanci kierują na objazdy - podaje Komenda Główna Policji.

 

26 09 2008 - Trzemeszno:motocyklista zginął w wypadku

Dzisiaj o godz. 8.20 na drodze krajowej Nr 15 w miejscowości Trzemeszno doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

Kierujący motocyklem 31-letni mieszkaniec Olsztyna na prostym odcinku drogi w celu uniknięcia najechania na tył poprzedzającego go samochodu dostawczego zaczął gwałtownie hamować. Nastąpiło przewrócenie się motocykla, który przemieścił się i zatrzymał na lewym poboczu, natomiast motocyklista siłą rozpędu przemieścił się na lewy pas ruchu uderzając ciałem w nadjeżdżający samochód osobowy,którym kierował 56-letni mieszkaniec Inowrocławia. Kierowca motocykla poniósł śmierć na miejscu zdarzenia."

 

Do tej trójki dochodzi czwórka zabita k.Kępna - razem siedem ofiar w samej Wielkopolsce w jeden weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis w Warszawie na Koszykowej przy filtrach zielone sportowe Kawasaki, jakis w miare nowy model, wbilo sie w maly samochod osobowy. Kierowca samochodu mowil, ze nie widzial motocykla. Kierowca motocykla przezyl i byc moze nic powaznego mu sie nie stalo. Wg kierowcy samochodu narzekal na bol nogi i ogolne potluczenie. To prosty odcinek i dosyc szeroka droga. Uwazajcie na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...