Skocz do zawartości

Honda MBX czy Suzuki RG ? co lepsze?


brudny_harry89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy gadacie Rg pali 6 litrów ale jak gaźnik jest źle ustawiony.Ja tak miałem i mi wtedy paliło 5l.A jak ustawiłem gaźnik to można go ciśnąć cały czas i spalanie nei przekroczy 3,5litra na 100km. A co do predkości to mi się udało wycisnąc ze swojego 100km/h ale chyba jest zablokowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rg niektórzy twierdzą że ma 10 albo 12. Nie wiem może rg po odblokowaniu ma 12KM.A w mbx to nie mam pojęcia

 

Dokładnie tyle samo co RG. 10Km ma w orginale ale jest troche skastrowana wydechem, wiec po doblokowaniu do 12kKm pewnie dociągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile teraz kosztuja MBX 80 [na motorower oczywiscie] a ile Suzuki?

Kupie cos na chodzie [czyt. wsiadam i jade] do 2000pln ?

 

Ja dałem za RG 80 1500 bez gaźnika zarejestrowale w kraju...A faktycznie tak jak cypek mowi, na dobrze wyregulowanym gazniku spalanie nie przekracza 3,5l..Mi do 4 dochodzi max. A jechalem najwiecej 40km/h..Teraz nie ma co sie rozpedzac na lodzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
wiecie moze dlaczego moj MBX na wszystkich 5 biegach wkreca sie do 11 tys obr/min a jak wbijam 6 bieg to obroty spadaja do 8,5 tys obr/min i wiecej sie nie chce wkręcić

Chce, tylko nie ma już pewnie sily. To normlane ze na najwyższych biegach nie da sie wykręcić tyle co na niższych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
radze ci kupic suzi rg 80 jest on o wiele lepszyMoze jakies argumenty 8) Co jest lepszy bo to suzuki:P

Witam

Ma lepsze przyśpieszenie super czaderski wygląd i jest mniej awaryjny

:D Pozdrawiam MUMA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma lepsze przyśpieszenie super czaderski wygląd i jest mniej awaryjny
Wypowiedz goscia ktory widac wogole nie kuma :D Co do przyspiesznia bym sie klucil;]Bo mbx ma 12 km a Rg 10;]I chyba mbx jest lzejszy:D Co do wyglądu to sprawa gustu..mi sie osobiscie dupa Rg nie pdooba a przod w mtx:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...