Skocz do zawartości

26-28.08 II Zlot Motocyklowy Złocieniec


kogut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! i Zapraszam

W DNIACH 26-28 SIEPNIA 2005 ODBĘDZIE SIĘ 2 MOTOCYKLOWY ZLOT W ZŁOCIEŃCU(GĘSIA ŁĄCZKA) NAD JEZIOREM SIECINO:

-WJAZD DLA UCZESTNIKÓW 30.00 PLN OD OSOBY

-KOSZULKA ZLOTOWA I ZNACZEK

-POLE ZLOTU PRZY SAMYM JEZIORZE

-KONKURENCJE SPRAWNOŚCIOWE Z WYPAS NAGRODAMI

-PARADA PO POJEZIERZU DRAWSKIM

-MOC MUZYKI, GOŚĆ SPECJALNY ZESPÓŁ "HARLEM"

-KIEŁBASA I PIWO DLA KAŻDEGO PRZYJEŻDZAJĄCEGO W PIĄTEK

-WIECZOTEM NIESPODZIANKA

 

Kontakt: ANDRZEJ 0660694354

Miejsce: ZŁOCIENIEC (GĘSIA ŁĄCZKA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieeeeeee... a nie lepiej w nastepny week? :cry: ( :evil: ) moja padaka dalej czeka na częsci...

 

no cóż, miłej zabawy życze :| może autkiem chociaz zawitam na chwile :P

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-PARADA PO POJEZIERZU DRAWSKIM

-MOC MUZYKI, GOŚĆ SPECJALNY ZESPÓŁ "HARLEM"

 

Witam,

Czy mozesz podac przyblizony czas poszczególnych atrakcji, zwłaszcza interesuje mnie koncert Harlemu.

Próbuję wyrwać się z roboty i muszę podzielić weekend na obowiązki i przyjemności :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! i Zapraszam

-MOC MUZYKI' date=' GOŚĆ SPECJALNY ZESPÓŁ "HARLEM"

 

Hejże, cos tu nie gra :|

Na oficjalnej stronie zespołu HARLEM w terminarzu znajduje się koncert w Sztutowie ?!

 

Oby nie było tak jak z domniemanym koncertem IRA na zlocie V2 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie bylo super !!! Fajny teren, szkoda tylko ze taki spadzisty. Muza taka sobie jak dla mnie, troche za ciezka. Zadnych problemow nikt nie mial. Oki atmosfera, zarcie tez dobre. Ale troche smiszne bylo ze jak ktos wpadal w sobote to juz nie bylo koszulek i znaczkow, to placilo sie 20 zyli zamiast 30 zyli, podawalo adres i maja przeslac za pobraniem. Z forum nie spotkalem nikogo, bylo troche osob z halo szczecin (po koszulkach widzialem). Dobra byla ekipa, ktora caly dzien chodzila nawalona, brala udzial w konkursie lowienia trunka z blotka ;), a potem katowala ruska. Ogolnie zlot bardzo fajny polecam, organizatorzy sie postarali, pomimo tej jedej wady z koszulkami. Pozdro dla ekipy z chodziezy.

 

Jak ktos ma foty niech wrzuca !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z koszulkami wynika z tego że nigdy nie wiesz do końca ile osób przyjedzie i zostać z koszulkami za 1000 zł z którymi nie można nic zrobić to niezbyt miła okoloczność tymbardziej ,że mieliśmy spory debet przed rozpoczęciem zlotu dlatego w tym temacie trzeba było jakos improwizować i wybaczcie jeśli z tego powodu kogoś uraźiliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja także tam byłem ;) i podobał mi sie ten zlot! mimo, że nie dostałem nic na pamiatkę... ale z drugiej strony to koszulek zlotowych mam juz pół szafy a ze znaczkami i tak nie mam co robic i leżą po szafach ;) więc wjazd za 15PLN/osobę zrekompensował mi te "braki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zlocik był niezły. Organizacja też całkiem dobra. A co do koszulek to jak w sobotę z rana wjeżdzaliśmy to dziewczyny które zbierały kasę poinformowały nas że będą wysyłać pocztą. Zbierali adresy. Mam nadzieję że to nie była ściema bo wtedy organizatorzy stracili by dużo w naszych oczach. Pożyjemy zobaczymy...

 

Ps. Nagrody były też całkiem dobre. Jak spaliłem kapcia to oprócz gumy na podmiankę dostałem 5 litrów paliwa i 5 litrów piwka. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...