Skocz do zawartości

ETZ TŁOK i WYDECH topic z serii rozmowy niedokończone ! :D


Lucass
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pare pytanek do mistrzów:

 

1) Jaki wydech w ETZ ?? Mój wydech jest po glebie, Sportowy tłumik odpada, myślałem nad tym wegierskim, ale niewiem czy mocy on nie obniza i czy szybciej nie rdzewieje. Czy ktoś z was ma może taki węgierski tlumik w ETZ??

 

2) Jaki tłok do etz, wiadomo najlepiej niemiecki, ale jak sie nienaciąć jak sprzedawca bendzie chciał wcisnąć tłok polski zamiast niemieckiego. A co sądzicie o tłoku z gorzyc http://www.fmgorzyce.pl/ (niejestem pewien czy mają do etz ale zadzwonie i sie dowiem jak co to napisze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem nad tym wegierskim, ale niewiem czy mocy on nie obniza i czy szybciej nie rdzewieje.

 

 

Ja mam.

 

Mocy nie obniża. Jest troche głośniejszy i łatwo go obdrapać.

 

 

Jaki tłok do etz,

 

Ja do 250 kupiłem najdroższy jaki był w sklepie. Nie był polski. Produkcji nie znam możliwe że węgierski kosztował 60zł ale po 7000km nie zauważyłem zużycia.

Moim zdaniem polskiego tłoka nie zakładaj. Ja zamontowałem w simsonie to była porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam.  

 

Mocy nie obniża. Jest troche głośniejszy i łatwo go obdrapać.

 

- Ile jest głośniejszy porównywalnie do sportówki czy ciszej?? (ja mam 251, wiem ze 150 na sportówce była minimalnie głosniejsza ale przy 250cc jest juz duza różnica)

 

- Co się dzieje z maks obrotami zwiększają się czy spadają na poszczególnych biegach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. wegierski jest ok

2. tloki z gorzyc sa najlepszymi (po niemieckich) tlokami do mz. pozakladalem ich kilkadziesiat i nikt nigdy nie przyjechal z reklamacja. moja etz tez chodzila na tloku z gorzyc i po 15000 - nowka. niestety, z tego co sie orientuje u mnie w sklepie, tych tlokow nie ma juz od pol roku w handlu. nie wiem, czy nie produkuja, czy tez dostawca sklepu daje tylow. obecnie zakladam tloki tureckie - tez zajebiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...