Skocz do zawartości

zlot winobraniowy 09 - 11 wrzesień


Tomas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez oczywiscie bede ;-) ... w koncu mieszkam rzut kamieniem od Ochli :-) ... Forumowicze moze wskocza w nasze koszulki to sie jakos znajdziemy w tym tlumie ...

... ja mojego bzzyka juz odpicowalem ... jutro okolo 11 powinienem byc juz na parkingu w Ochli ... zielona MZ - muszkieter z kuferkami --> jak by ktos mnie szukal ... pozdro i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zlot był moim najlepszym zlotem jak dotąd jak ktos mnie nie wie kim jestem to mała posdpowiedz na zlocie i jedna striptizerka i druga były moje :twisted: jak by ktos miał jakies fotki ze strioptizu to byłbym wdzięczny pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał looknąć na parę amatorskich fotek z dzisiejszego dnia to zapraszam tutajhttp://www.buchalter.neostrada.pl/

4 zdjęcie - zielona kawa na środku - rozgrzewam laczka' date=' zeby się czasem maszyna nie opaliła :) z parady mam calą kasetę (zamontowałem na tylnym siedzieniu), - długo minie zanim zrzuce na kompa. Ale kilka zdjęć mam - zapodam może jeszcze dzisiaj !

 

p.s. Fetorsi jak zwykle "rządzili" :lol:

 

[ [i']Dopisane: 11-09-2005, 16:45[/i] ]

 

http://luzer.wordsight.com

jest tam kilka fotek ! ale raczej takie se - bo ja ich nie robiłem (poza chyba 2) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim !!!!!

Zlot w Zielonej był The Best of the Best, tak to się dawno nie wybawiłam i jeszcze oberwała mi się nagroda za najdłuższą trasę pokonaną przez Amazonkę :oops:

z parady mam calą kasetę (zamontowałem na tylnym siedzieniu)

Widziałem tą kamerę mało co niewrąbałam się w śmietnik bo tak się na nią zapatzyłam( gdybym tylko wiedziałą że będą kręcić to makijaż lepszy by sobie machnęła ale...) :D ale pomysł z tą kamerką był przedni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zlot był moim najlepszym zlotem jak dotąd jak ktos mnie nie wie kim jestem to mała posdpowiedz na zlocie i jedna striptizerka i druga były moje  jak by ktos miał jakies fotki ze strioptizu to byłbym wdzięczny pozdro

 

Zapomniałes się pochwalić wygraną w konkursie noszenia kanistrów :) Już zaczynam ćwiczyć wnoszenie po schodach na 9 piętro napakowanych kufrów i za rok się policzymy :)

Zlot jak najbardziej udany,pogoda super, a frekwencja, mimo wysokich stawek i raczej materialistycznego nastawienia organizatorów, dopisała. Kobranocka dawała radę, a i striptiz zacny byl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bandzior.... gratuluję... zakręty to ty naprawdę pokonujesz z klasą  8O  Wielkie dzięki za miłe towrzystwo i dobra zabawę  

to trochę offtopic :D ale apropos, gdzie na prostej jak stół moich dziadków trasie były zakręty? :)

również dziękuję Szarżującej :twisted: Sylwii za wspólny powrót i przednią zabawę.

 

mam nadzieję że to spotkań zlotowych to nie koniec

ofcors :) co sądzicie by następnym razem wybrać się na jakiś zlot forumowiczów? (niestety na ten najbliższy-do Borek-pojechać nie mogę :cry: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot był :) :D :)

 

Fetorsi byli wszędzie :P w piątek wieczorkiem jeden z nich przy mikrofonie bardzo pięknie rozwodził się nad "Komandosem Strong" :-)

Na szczęście deszcz tylko lekko pokropił, resztę "załatwił" gość który jeździł sprzętem do malowania pasów :-D

 

i jedna striptizerka i druga były moje
hehehe raczej Ty byłeś ich :( ale tekst na zakończenie pierwszej części striptiza był powalający, nie wiem kto ale ktoś krzyknął do tej co później udawała policjantkę - "kup se cycki" :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...