Skocz do zawartości

Junak nie działa... :-(


viader
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.. heh i znó problem... iskra piękna.. benzyna do cylindra się dostaje ale nie pali.. nawet nie próbuje.. rozrząd ustawiony prawidłowo... gaźńik i zapłon wedle wszelkich tutaj uzyskanych rad.. co można jeszcze sprawdzić?? co zmieniać?? ja już nie mam pojęcia co zrobić.. :-(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj! pamiętaj o tym, ze w cylindrze w suwie sprężania świeca ma troche inne warunki pracy. jeżeli wykręcona świeca daje iskrę to nie jest na 100% pewne ze da ją wewnątrz cylindra przy dużym ciśnieniu. ja tak miałem w uralu. poszukaj innej świecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakup nowej prawidłowo dobranej świecy dał 100% efekt

 

Ja NIGDY nie kupowałem nowych świec i jak narazie to nie mam zamiaru. Umnie Junaki i nie tylko chodzą jedynie na świecach Boscha (urzywanych nie nowych). Na żadnej innej Iskrze nie szło odpalić motoru.

A jeszcze jaki masz zapłon Bateryjny?? Załóż inną świece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm mam zapłon bateryjny... cewka dwubiegunowa.. no jezeli chodzi o świece to obie są iskry... jedna stara - bo nie od dzisiaj się bawię w motorki. .a drugą kupiłem nową bo wszystkie są z krótkimi gwintami - więc kupiłem tą z długim... i moto niepali :/

Dzięki za rady i pozdrawiam... muszę w takim razie jeszcze poszukać gdzieśświec :-) i znó nastałą nadzieja ;-)

 

[ Dopisane: 19-08-2005, 21:45 ]

A mam jeszcze pytanie.. jaka powinna być przerwa na świecy w Junaku?? czy jest jakaś przy tym różnica czy posiadam zapłon bateryjny czy iskrownik?? Ile powinna wynosić przerwa na świecy??

 

Pozdrawiam

 

 

Już gadaaaa zarąbiście!! :-) ale gaśnie bo mi przedmuchuje gaźnik :/ muszę gdzieś wykombinować uszczelkę pod komorępływakową.. ma ktoś jakieś doświadczenia z tym?? jakie uszczelki - od czego stosujece??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...