Skocz do zawartości

Na pocztek Suzuki Gsxf600 ??


Rekomendowane odpowiedzi

darekcb500 napisał:

Honda cb500 95r wypasna

 

 

Ty masz cb500..... nie zauważyłem. Dlaczego mi tego motorku nie poleciłeś? Co mozesz o nim powiedzieć?

:) No wiec tak jest to moj trzeci motocykl jezdze już od pieciu lat wiec jakies doswiadczenie mam tyle ze moja przygoda zaczela sie od mz150 . Powiem tak w cb 500 masz 58km jest to motocykl ktory ma lekkiego agresora w siebie i serio niewiem czy byś podolal acz kolwiek patrzac na wiek to tylko zalerzy od ciebie jesli masz w siebie troche rozwagi i rozomu to powinienes dac rade :mrgreen: pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki "darekcb500". Szczerze... Rozwaga: jest. Umiejętnoci: brak.

 

ps. Swoją drogą... fajny motorek;) ...a jak mało pali!

 

[ Dopisane: 20-08-2005, 23:07 ]

Suzuki GS 500 E, Kawasaki GPZ 500S, Yamaha XJ 600, Honda CB 500 S

 

 

...to są motorki nad którymi się zastanowię (z S, E i EX itp. na końcu nazw się jeszcze nie orientuję czym się różnią ale to zazwyczaj kosmetka chyba: owiewki itp.:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio lansowany jest pogląd, że pierwsze kroczki w motocyklowym światku stawiać można zaczynając niemalże od dowolnej pojemności. Ku mojemu ogromnemu zdumieniu wyczytałem niedawno w jakiejś branżowej gazecie, że nie ma sensu kupować na pierwszy motocykl maszyny małolitrażowej, jeżeli docelowo ma się zamiar ujeżdżać "ścigacza". Ja jednak jestem zwolennikiem rozwijania się drogą ewolucji, a nie rewolucji, i zakupu motocykla o pojemności 600 ccm świeżo upieczonym posiadaczom prawa jazdy kat. A nie polecam.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te motocykle które wymieniłem mają mniej km od Gsxf600 i wydaje mi się że takie szosówki - naked bike są łatwiejsze w prowadzeniu (zawsze to wygodniejsza pozycja kierowcy). Ktoś potwierdzi moją opinię?? :roll:

 

[ Dopisane: 21-08-2005, 12:06 ]

Jakiś czas temu wyczytałem na jakimś forum że gość zaczynał od litrowej CBR i żyje... Może tylko "głupa strzelił" :? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...