Skocz do zawartości

CZ 380 typ 514 / warto kupic czy nie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mozliwosc kupienia CZ 380 cross typ 514, za cene 1800zl, lecz nie wiem czy warto dlatego odnosze sie do Was drodzy forumowicze o pomoc w podjeciu decyzji :) jej opis zamieszczam ponizej:

"Witam !!!

Mam do sprzedania CZ 380 Cross model 514 z roku 1985.

Motocykl jest w stanie idealnym.W chwili obescnej nie mam aktualnych zdjęć ponieważ motor jest w serwisie na generalnym remoncie (do dobioru będzie w poniedziałek).

Wymienione jest w nim: tłok z pierścieniami + oczywiście szlif cylindra, sworzeń tłokowy, łożyska na wale, skrzynia biegów (we wcześniejszej wyskakiwała 1 więc udało mi się załatwić całą nową), łożyska w skszyni biegów + uszczelniacze, całe nowe sprzęgło. Do wymiany pozostała jeszcze tylko opona ponieważ starej zostało 50-60% (jeszcze polata). Do wglądu mam wymienione części oraz znajdą się dodatkowo jakieś części zamienne.

Motocykl jest po lakierowaniu na kolor niebieski i posiada wszystkie orginalne błotniki, boczki, zbiornik i siedzisko.

Po wykonanym remoncie (a trochę kasy włożyłem ) cena jaka mnie interesuje to 1800 zł , bo pilnie potrzebuję kasyy (ponieważ sprowadzony mam motocykl KTM LC4).

Zdjęcia prześlę w poniedziałek jak odbiorę motocykl."

 

A zdjecia tu:

cezeta3tz.jpg

cezeta28mq.jpg

cezeta32tv.jpg

cezeta49wv.jpg

cezeta51zi.jpg

cezeta64ea.jpg

cz380silnik9xd.jpg

 

Zwracam sie glownie z prosba w pomocy podjecia decyzji do uzytkownikow Cezetek, jednak kazde zdanie jest mile widziane :P

W motocyklu tym cieszy mnie fakt iz ma juz podlaczone swiatla wiec gdy bede przejazdzal 1km do lasu po asfalcie moto nie bedzie tak podpadalo smerfikom 8) (a co do tej brzydkiej owiewki to mam w garazu UFO ktora bankowo bym zalozyl) Pozdrowka

 

[ Dopisane: 17-08-2005, 22:50 ]

Prosze............pomozcie mi! Co tylko widze na tym forum to chodzi o Yamahy DT 80....moze ktos w koncu spojrzy innym okiem na CZ :!: :?:

 

[ Dopisane: 17-08-2005, 23:14 ]

szybko, musze do jutra wiedziec czy sie pyli ... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

motor troche zapuszczony a nawety nie troche tylko mocno.

 

pierwsze co rzuciło mi sie w oczy to dyfuzor, bo wyglada jak od 250 ale nie jestem pewien do końca. Owiewka z lampą i tylny błotnik od jawy enduro, tak samo jak końcówka tłumika. Brak jednego boczka na numer z tyłu ( 50-70 zł)

 

jednym słowem troche burdel na kołach jeśli chodzi o 1800 zł , nawet każdy wężyk jest inny w tym moto poprostu zaniedbanie

 

jeśli silnik cyka jak należy i zawiasy trzymają elegancko to możesz dac za to 1400

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...