Skocz do zawartości

Odejscie kolejnego brata


Darekcb500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oczewiscie szkoda czlowieka ale zastanawia mnie wasze poblazanie i to ze nikt nie pisze ze za glupote placi sie drogo i dobrze jest jesli nie ciepri przy tym niewinna osoba

Jesli masz na mysli moja wypowiedz to zginal przez niesprawna sygnalizacja swietlna (2 zolte naraz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

:cry: szkoda chłopaka

 

ale powiem szczerze że w tym roku przybyło na drogach motocyklistów którzy kupili sobie na pierwszy motor jakiegoś plastika i od razu po zrobieniu prawka chca pokazać co umieją :oops:

 

a tak naprawde nic nie potrafią oprócz odkręcania manety!!!!

 

moim zdaniem należy się ogromny szacunek dla bajka niewazne czy to 50 cm czy 1500cm pojemnosci i nie nalezy nigdy ufac innym kierowcom!!!!

 

może wtedy będzie nas więcej nie mniej!!!!!!!!!!!!

 

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później czytamy

 

"szaleńcy na dwóch kółkach" "większe kary dla motocyklistów" "motocyklom Nie"

 

opinia jest juz taka od dawien dawna i narazie nie widze poprawy i na nia sie nie zanosi :oops:

 

tylko dlaczego jeden debil z drugim nie myślą o tym że jak nie sobie to napewno komuś życie odbiorą!!!!!

 

W IMIE CZEGO???!!!!!

 

[ Dopisane: 23-09-2005, 09:06 ]

jeszcze jedno

 

przykładów jest wiele na debilne zachowania i wypadki

ale przychodzi na mysl pytanie....... co zrobić by tego było mniej???

 

byłem raz na zlocie w Czaplinku w 97 roku i tam jednym z punktów zlotu była wystawa zdjęć(drastycznych) i motocykle po ślizgach i nietylko!!

 

dało do myślenia i to bardzo ale na jak długo to może starczyć?? Do kolejnej gleby??

 

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje się tylko!!!

 

ja np zaczynałem na Mtx-e 125 w terenie i tyle ile gleb zaliczyłem to poezja ale....... to było pod okiem bliskich, na polu, i w razie czego na chopach nikogo nie uszkodziłem a sam się poobijałem ostro :-D

 

ale... to co innego... nauczyło mnie to wiele i teraz na drodze uważam bardzo.... nie dopuszczam do głowy mysli że jestem najlepszy i nic mnie nie zaskoczy!!! bo w kazdej chwili nawet przy 40 kmh może coś sie stać.....

 

szacunek i respekt zawsze do maszyny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...