Skocz do zawartości

aprilia rs 125


Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja osobiscie jeźdze po motory do niemiec ten motor który mam "suzuk ts50" tez byłem ogladac osobiscie i jestem zadowolony w 100% i nic przynim nie robiłem a sprzedaje go z wielkim bulem :) ale ciagnie mnie bardzied do scigaczy a nie do enduro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z suzi jestes zadowolony bo to bardzo dobra firma japonska, a jak napisalem wloskie firmy slyna tak jak to powiedziala Aylie z niedosciagniec technicznych...

 

Oczywiscie kraza tez dobre opinie o Apach, ale rzadziej sie slyszy o braku jakichkolwiek awarii...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sie zdecydowac sam. Albo wydasz mało i bedziesz miał kłopot z możliwymi awariami, albo dozbierasz więcej i kupisz coś z czym nie powinno byc takich problemow. Ja jakos nie wierze w Aprilki, chyba ze skuterki, bo włoskie skutery są najlepsze :) Oczywscie zdarzaja sie wyjątki... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena może być tylko wtedy, gdy kończy się tłok i cylinder  

Niekoniecznie bo ja kupiłem suze tanio i tłok i cylinder jest bardzo dobry,tanie nie zawsze jest do dupy trzeba tylko szukac okazji zeby kupic tanio i w bd stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z awaryjnoscia a apie bo tego sie najbardziej obawiam

 

Niestety we Włoskich Moto bardzo awaryjna jest elektryka(wiem bo tez mam Włocha :evil: ) zreszta to nie tylko moja opinia.A co do czesci to totalna kapa,trzeba zamawiac wysylkowo,a to cholernie dlugo trwa :? No chyba ze w okolicy ktos handluje czesciami uzywanymi(np.w Zywcu jest taki gosc). Jak nie masz kasy na ewentualne remonty to lepiej nie pakuj sie we Włoskie Motocykle.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z awaryjnoscia a apie bo tego sie najbardziej obawiam

 

Niestety we Włoskich Moto bardzo awaryjna jest elektryka(wiem bo tez mam Włocha :evil: ) zreszta to nie tylko moja opinia.A co do czesci to totalna kapa,trzeba zamawiac wysylkowo,a to cholernie dlugo trwa :? No chyba ze w okolicy ktos handluje czesciami uzywanymi(np.w Zywcu jest taki gosc). Jak nie masz kasy na ewentualne remonty to lepiej nie pakuj sie we Włoskie Motocykle.

 

Pozdrawiam

 

 

z tym ze rs jest bardziej popularna niz mxr wiec i z czesciami bedzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym ze rs jest bardziej popularna niz mxr wiec i z czesciami bedzie lepiej

 

Kto ma czesci do rs to przewaznie ma i do gilery(np.Motoroma).Jesli sklep specjalizuje sie w sprzedazy czesci do włochow to marka i model nie ma znaczenia(wszystko i tak na zamowienie),jedynie wiekrzy wybor jest w czesciach uzywanych do RS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także osobiscie niepolecam włoszczyzny. Mialem aprilie co prawda 50 ccm ale tez aprilia. Noi ciagle jakies problemy. Oczwiscie nie ze zatary silnik czy cos tylko jakies gupoty typu zepsuta cewka od rozrusznika spalona zarowka nielaczace kierunki zle dzialajacy dozownik zatarty slimak prekoscimieza, albo najabrdziej feralny bezpiecznik ktory ciagle sie palił i tak ciagle. Nie są to zeczy powazne ale utrudniajace jazde i zabierajace przyjemnosc z jazdy:) Bo jak mialem sie cieszyc kiedy padla mi cewka rozrusznika i musialem palic motor na pych. Troszke obciach przy ludziach :-D :-D POLECAM JAPONIE:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

To chyba ten jegomość od tematu z aprilii.

...ups...(niecenzuralne) tuman to kur** ty jesteś jak zakładasz temat to sprecyzuj o ch** ci chodzi.

:icon_rolleyes: dla moda za sprawną zmiane :icon_question:

Edytowane przez kornol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...