Skocz do zawartości

Nie czuć przyrostu mocy!!!


Mario_90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak podniose iglice to mi jeszcze wolniej będzie jeździł

Jak masz taką filozofie i wiedze to jestem i tak pelen podziwu ze magiczna 40km/h przekraczasz :roll: .

to pewnie dostaje za dużo paliwa................ podnieś iglice............

To raczej powinien opuscic :)

U mnie w jawce jak rozpilowalem tylko krociec od gaznika to mnie zatkało jak to wplynelo na osiagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ogarek z cylindrem tuningowym, rozwierconym krućcem, skruconym kolankiem i zębatką 13 wyciągał 70 (w tym raz nawet we dwie osoby :)). Ten silniczek ma dosyć spory potencjał jak na tą generacje ;). Jedynym minusem było spalanie i słabe chłodzenie cylindra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z iglicą troszke mi sie pomieszało ( wiadomo że jak ją podniose to dostaje więcej paliwa i jedzie szybciej, a jak opuszcze to dostaje mniej paliwa)

Kolejna totalna bzdura. TU nie ma tak ze ustawiasz sobie jak chcesz. Jest jedno ustawienie na ktorym motocykl najlepiej lata. Moze byc to na srodkowym zabku, na dolnym lub gornym. Po prostu motocykl musi pobierac optymalne ilosci paliwa i powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iglica itak kupę daje przy pełnym otwarciu przepustnicy.

Na moje to musisz pogrzebac z ustawieniami zapłonu (do każdego przestawienia od nowa ostawić mieszankę :buttrock: ) i powinno byc dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po odblokowaniu należy przestwaić zapłon na 2 , 1,8 mm przed GMP w tych granicach i trzeba już na wyczucie ustawiac,

 

a sprawdzałeś wydech może masz załadowany syfem ?? i co jescze może byc to ten filtr stożkowy ... masz go założonego bezpośrednio na gaźnik czy może w puszcze szmerów ssania ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaluz sobie "NOS" albo raczej samo O :-)

 

w aptece kup manganiam potasu 7 (tekie tabletki po 5zł za opakowanie) rozgniec je i wsadz do jakiejs miedzianej rurki zaslepionej z jedenj a z drugiej wezyk i do gaznika do wlotu powietrza, rurke wsadz miedzy zeberka cylindra i jak sie nagrzeje to wydziela sie czysty tlen - efekt niezly - mi na 2 biegu 60 km/h ale po zabawie swiece wykrecalem kluczem do rur :twisted: zabardzo sie grzeje i to ta wada ale kopa ma :buttrock:

 

P.S. nieodpowiadam za przegzanie, zatracie silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...