Skocz do zawartości

Kat. A bez tajemnic


cenderr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz versja pesymistyczna: ile ma się prób na poszczególne egzaminy??

 

jak nie zdasz teorii to nie podchodzisz do praktycznego i jak bedziesz sie umawial na nastepny egzamin to musisz wplacic calosc ( 116 zl )

jak zdasz teorie ale plac oblejesz albo miasto to przy nastepnym podejsciu placisz 96 zl

 

jak 12 razy nie zdasz to 13 egzamin jest gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo trasy egzaminacyjne znajdują się w ośrodkach państwowych (czyli odlewnicza i powstańców) i mozna sobie je obejrzeć  .

 

http://www.sarbo.waw.pl/sub.php?www=egzamina

 

:)

www.bikepics.com/members/zawisza

 

Simson S51 > MZ ETZ150 > Kawasaki GPZ500s > Honda CBR600 F4 > Yamaha FZS 1000 Fazer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jaki ośrodek wybrać? Poważnie unikac tych NR.1?

 

ja robiłem ponoć w NR.1 w krakowie i nie żałuje. wcale nie trzeba długo czekać - ja ze swojej winy tylko robiłem pół roku. kurs skonczyłem w dniu urodzin, ale jakbym chciał wcześniej to też by sie dało. a na kat A trzymała mnie tylko pogoda, a potem szkoła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a wie ktoś jeszcze coś na temat łączonego zdawania A i B. Poważnie biorę to pod uwage ylko nie wiem jak to jest? Na kurs chodzi się razem czy osobno? Egzaminy też razem czy osobno?

 

Fajnie by było jakby ktoś umiał to wyjaśnić 8) Naprawde fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na egzaminie u mnie bylo razem - pierwsze byl plac na auto, pozoniej plac na moto, pozniej miasto na moto, pozniej miasto autem :)

A jesli chodzi o nauke to ja mialem osobno - mialem 2 instruktorow , a zreszta jak to sobie wyobrazasz , ze po 3 godzinach jazdy autem bedziesz mial sile jezdzic motorem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty mario-moto gdzie zdawales? Ja robie obecnie A+B i teorie mialem jedna.Niczym sie nie roznila od tej dla samej kategorii A poniewaz w grupie tylko ja robilem kat A, reszta samo B i nie mialem zadnej dodatkowej godziny z obslugi motocykla ani nic takiego. Jedyna roznica to to ze dostalem dwie plytki do cwiczenia testow jedna na B druga na A, poza tym w egzaminie teoretycznym wewnetrzym mialem 6 dodatkowych pytan na A. No i oczywiscie oprocz 30 godzin jazdy samochodem bedziesz mial jeszcze 20 motocyklem. Instruktora od A i od B mam tego samego.

www.bikepics.com/members/zawisza

 

Simson S51 > MZ ETZ150 > Kawasaki GPZ500s > Honda CBR600 F4 > Yamaha FZS 1000 Fazer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jakoś znacząco wydłuża cały kurs?? No i jeżeli kolega robi na A a ja A+B to na kursy będe chodzić sam?

 

Tak jak pisalem ja robie A+B i kurs teoretyczny mialem ten sam co ludzie robiacy samo B wiec raczej bedziesz mogl chodzic z kolega. Chyba ze nie w kazdym osrodku tak jest, pisze jak bylo u mnie. Jakbys mial wlasnie tak to kurs wydluzylby sie tylko ze wzgledu na dodatkowe 20 godzin jazdy motocyklem.

Pozdr

www.bikepics.com/members/zawisza

 

Simson S51 > MZ ETZ150 > Kawasaki GPZ500s > Honda CBR600 F4 > Yamaha FZS 1000 Fazer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - w ośrodku egzaminacyjnym na Bemowie nie prowadzą kategorii A. Zostaje tylko WORD przy ul. Odlewniczej na Żeraniu.

Po drugie - po "oblaniu" teorii płacimy tylko za teorię, nie za całość.

Po trzecie - lepiej najpierw odjeździć godziny samochodem, a dopiero potem robić kurs motocyklowy. Łatwiej wtedy nie zabić się w ruchu drogowym.

Najwięcej problemów mam w ruchu z tymi kursantami którzy nie byli uczestnikami ruchu miejskiego jadąc autem. Ci którzy najpierw jeździli samochodem, poruszali się potem swobodniej na motocyklu. Nie było aż takiego szoku.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekx123

Ja zdawalem w Tychach w WORDzie - a na kursie taz nie mialem zadnej teorii dodatkowej i tez dostalem 2 plytki do testow - to juz chyba tak jest w Polsce :) . A instruktorow mialem 2 poniewaz pierwsze zaczalem jezdzic autem i zalatwilem sobie instruktora ktory tylko uczy na B , a pozniej zaczalem na A i dali mi innego kola.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli zrobiłbym najpierw państwowy B ( czyli załóżmy że mam już to B) to na A jak będę zdawać to teoria też mnie obowiązuje?? Kiedyś wystarczyło dorobić tylko jazdy i już. Obowiązuję to dalej?

 

Dzwomiłem do ośrodka no i niestety wszystko jest oddzielnie :? .

Czy oni zawsze muszą zes*ać tak życie człowiekowi?? :roll: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...