Skocz do zawartości

zbudować chopper-a


marcel119
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jesli ktos chce to mam całe rozporządzenie na temat rejestracji pojazdów marki "SAM" moge to wysłac na meila. Jest tam napisane wszystko na ten temat, są tez potrzebne wnioski. Na rame trzeba mieć rysunki, ale nie są potrzebne obliczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jesli ktos chce to mam całe rozporządzenie na temat rejestracji pojazdów marki "SAM" moge to wysłac na meila. Jest tam napisane wszystko na ten temat, są tez potrzebne wnioski. Na rame trzeba mieć rysunki, ale nie są potrzebne obliczenia.

 

 

 

 

jasne to się przyda. jak można to bym poprosił...

 

 

 

taka mała tekturka do poduszki :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozporzadzeniu ministra transportu zawarte jest cos takiego:

"Załącznik 1 - Rysunek nadwozia, podwozia lub ramy konstrukcji własnej

Załącznik 2 - Zdjęcia fotograficzne pojazdu z czterech stron w formacie 13x18 cm."

Wynika z tego jasno, ze jednak jest potrzebny.

Nie wyobrazam sobie robienia ramy bez jakich kolwiek rysunkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest z najnowszej ustawy o rejestracji SAM-ow z przed roku. A w naszym kraju co chwila sie zmieniaja przepisy. Co do rysunkow nie nazwal bym tego praktyka-inaczej jest zbudowac trajke a inaczej dwukolowy pojazd, w ktorym cala rama jest budowana od podstaw z nowych elementow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo moich znajomych robi dosłownie chopperowe cuda  

 

ps. moge posłać przykładowe foty na emaila

No to ja poproszę te zdjęcia :evil: I jakieś namiary na warsztat, który robi ramy. Chcę kupić ramę do Wild Stara 1600 z jednostronnym wachaczem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej!!!

 

chciałbym sie was cos zapytac!!

 

bo przerabiam junaka na choppera! i nie mam papierow na niego, ale teraz podobno na silnik nie trzeba miec papierow..(uwazany jest teraz jako noormalna czesc zamienna)!! i teraz gdy nie mam papierow na rame i na silnik i zbuduję swoją ramę całekim inną od oryginału bede mogł to normalnie zarejestrować???

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...