Skocz do zawartości

Nowy motorekAle czy dobry na moj wiek?? odpiszcie...


Empire
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a w oryginalnych papierach masz napisane tez ze 97r? moze przy przegladzie sie pomylili... ale jesli nie to chyba wiekszosc bedzie wiedziala co to znaczy...:P a cena naprawde niezla jak za takie moto...:) sam bym takiego sobie kupil ale narazie nie ma za co :? :cry: :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Empire ma 13 lat i częsc osób uważa że RS-ka będzie za mocna? a gdzie reszta która poleca 600-ki dla początkujących 18-stolatków?? :-D

 

tak na serio to jak bedziesz jezdził spokojnie i rozważnie to będzie OK

 

co do kwestii rocznika apki to sprawdz dokładnie, jak wygladją numery na ramie (czy nie są przebijane) ale wątpie żeby ktos kombinował w szwajcariiz przebijaniem itd. pewnie to błąd urzędników

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i podziwiam, że potrafisz sie przyznac do niewielkich umiejętności :) Zależy tez od Twojego wzrostu, bo czasami nawet na skuterkach 13latkowie wyglądają śmiesznie. Ale jeśli wzrost odpowiedni i zapanujesz nad motorkiem to bedzie dobrze :P Życzę powodzenia i spokojnej jazdy :D

 

EDIT: Sorki w pośpiechu nie zauważyłam, że juz napisałes o wzroście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sie przejechalem na lotnisku RS'ką. droga prosta i równa to mozna sobie pojechac. na lotnisko przywiozlem motor z bratem w renault rapid:] na chwilke odkrecilem manetke do konca na najwyzszym biegu... vmax to 110 km/h. a tak normalnie to po lotnisku jezdzilem okolo 60 km/h. Z jazdy jestem bardzo zadowolony:) duzo lepsze niz Komar;] komarkiem jezdzilem vmax okolo 50km/h...:) zobaczylem duza roznice pomiedzy RS'ką a komarkiem...Ale szalec nie mam zamiaru..co do motorów to zawsze bylem rozsadny..raz mi kolega dal mz etz 250 to jakos mnie nie ciagnelo do odkrecenia manetki...

 

sorry ze sie rozpisalem;)

 

jeszcze dopisze ze numery ramy itd. sie zgadzają... mysle ze to jednak '97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...