Skocz do zawartości

Gaźnik Bing w Simsonie


olek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:(Ale tym sie nie martwie bo już mam zamówioną Honde HM

Czemu akurat nazywasz to Honda?? To jest HM CRE czyli najlepsza 50cc w klasie. Ten z allegro nawet nie drogi i widac ze zadbany. Jednak szkoda ze nie jest tuningowany (a tuning to niestety droga sprawa!!)

To ja na swoim 80 bez problemu wyciagam. a poj sprawdzales?? Bo ja mam na ramie tez s 83 a silnik 50 cm A jak ten Twoj sim wyglada tak jak ten moj?? :

Oj cos mi sie wierzyc nie chce zeby simson 50cc lecial te 80km/h (no chyba ze licznikowe czyli ok 60km/h rzeczywiste :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie był mój licznik tylko mojego taty który siedział w BMW a ja jechałem za nim  Mój simson nie jest taki normalny bo jest to nowe seria a dokładnie mój jest z 95r a gaźnik bing w nim to seria.

 

U mnie tez bing to seria. Jeszcze mam tego binga z 93r. a kupilem nowego bo tamtem byl w kiepskim stanie, sruby poobrabiane, troche w nim przerabiane bylo i nie chodzil jak powiniem, i dlatego kupilem nowego. A tego mam na czesci :)

 

 

Oj cos mi sie wierzyc nie chce zeby simson 50cc lecial te 80km/h (no chyba ze licznikowe czyli ok 60km/h rzeczywiste  )

 

Moze masz racje. Ale licznik wtedy oszukuje jak sie ma nieorginalna zebatke. Orginal to 15 zebow. A ja mam 14 ze wzgledu na kola (19 przod i 17 tyl) Ale nim jechalem te ponad 80 cm ale jak dawke paliwa zmienilem na 5 l na 100 km.

 

[ Dopisane: 09-09-2005, 17:51 ]

Ja widze tylko jedną  a dokładnie:http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M95892

 

Ladny ten HM. Oplacalo Ci sie kupywac-niska cena. Moje Gratulacje. On nawet dobrze wymiata, jest lekki i dzieki temu ma dobre przyspieszenie a po tuningu na 80 cm juz nie jedna sete enduro zostawisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...