Skocz do zawartości

Jakiego scigacza mozna kupic do 4300zl??


Rekomendowane odpowiedzi

Po komentarzach HpGuest dochodze do wniosku, że poprostu gościu ma świetną zabawę robiąc nas w balona. Jakoś nie widzę 14-sto latka na GS500. Pozwolisz, że się spytam - gdzie są Twoi rodzice ?

 

HpGuest nie obraś się ale widzę że masz póki co 14 lat i w tym wieku różne są marzenia i wymysły. Sam chyba nie wiesz co chcesz kupić. Więc się konkretnie zastanów przeczytaj wszystkie nasze rady i zobatrzymy do jakiego wniosku dojdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK... Mial byc jakis ostry scig ale przeszedlem na Suzuki GS 500E nom i chyba jak narazie przy tym zostane. Zarejestruje na kogos (jak sie da, a jak nie to se blachy namaluje albo lewe zalatwie) i na prawko leje jak to zawsze robilem :] Nom coz wiekszosc z Was niepopiera pewnie jazdy bez prawka ale zeby zyc trzeba jezdzic  

 

młody prowokator :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo koleś ma dziwne poczucie humoru albo jest totalnym roz.... Stawiam że to i to. P.S crossówki maja swój urok palancie i lepiej tego nie komentuj (wracaj na Ogórka czy co tam miałeś).

 

[ Dopisane: 21-08-2005, 23:14 ]

Aha i napisałeś że na stałe mieszkasz w USA a szukasz motocykla w Świętokrzyskim...powodzenia ale jesli kłamiesz to prznajmniej rób to z głową... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-D widze ze chlopak ma wybujal wyobraznie... HpGuest: ja ci powiem tak: kupuj co chcesz.... ale sadzac po twoim sposobie myslenia to zrobisz sobie a niedajboze innym krzywde..... kup jakas 50'tke plastika czy "scigacza" pojezdzisz troszke, nabierzesz doswiadczenia, wyrobisz sobie pewne "odruchy" a potem pomysl nad przeskokiem na 125 albo 150-gwarantuje ze wydzie ci to na zdrowie :evil:

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak, jak poraz pierwszy przesiadłem sie z simka na Honde MBX 80 to byłem, dziki tak wyrywał że to koniec, a jeśli chcesz faktycznie poszalec i nie przeszkadza Ci ze nie masz prawka ani pewnie doświadczenia to kupuj od razu bandita 1200 albo Hayabuse i śmigaj 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...