Skocz do zawartości

CBR F-4i Sport 01-03 Co sadzicie???


Rekomendowane odpowiedzi

co do mojego sprzecika

 

stoi w Niemczech bo tu mieszkam ,a do zdjec dalem linka wczesniej ..

 

tam to forum niemieckiego gdzie jestem zarejstrowany!!!

 

 

co do ceny to okolo 5500 € moge dolozyc skory i kaski moj i zony !!!!

 

bo do czopera to i tak inne beda potrzebne :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy dla kogo slaby,dla mnie wrecz za mocny

 

 

Nie no koles ma doswiadczenie z motocyklami i buja sie juz ladnych pare lat.Mial tez taki i jak juz pisalem niebyl zadowolony

Moze miał cos zrombane bo moja maszynka jest szybsza od fazera i lekka jak cholera wiec nie uwazam ze to slaby motocykl ale jak ktos wsiadzie na nia z tysiaczki to pewnie jest tak jak piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze miał cos zrombane bo moja maszynka jest szybsza od fazera i lekka jak cholera wiec nie uwazam ze to slaby motocykl ale jak ktos wsiadzie na nia z tysiaczki to pewnie jest tak jak piszesz

 

Adi trza ją przetestować :buttrock: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi moja tez sie slaba nie wydaje bo r6ostki jej rady nie daja a na ostrych winklach gdzie trzeba szybko przezucac z boku na bok tysiaczki maja problem :buttrock: tylko na prostej 1000 moze podskoczyc :?

 

[ Dopisane: 23-08-2005, 00:08 ]

kopa tez ma zajebistego dobrze ze amor jest

 

[ Dopisane: 23-08-2005, 00:08 ]

to ja trzyma w ryzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi moja tez sie slaba nie wydaje bo r6ostki jej rady nie daja a na ostrych winklach gdzie trzeba szybko przezucac z boku na bok

 

z tym sie nie zgodze, bo wszytsko zależy jeszcze od tego kto takową r6ostką jedzie, a co jak co to szostki sa bałdzo zwrotne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez musze zalozyc amortyzator skretu bo niesamowicie latwo wpada w shimy(chyba zle napisalem)  

Lamassu moze mi cos polecisz

ja mam Ohlins 20 stopni regulacji i swietnie sie sprawuje ,kupilem uzywke za 1100 bo nowy chyba 1800 albo wiecej 8O

 

[ Dopisane: 23-08-2005, 22:55 ]

pozatym cbr jest solidniejsza od r6 bo jak jezdzimy na kole to r6 to gozej znosza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...