Skocz do zawartości

YZ vs CR vs SX vs RM - czyli pojednek 125


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CR moim zdaniem super. Jak narazie bezawaryjny chociaz zdazaja sie problemy natury gaźnikowej (zanotowane juz w dwoch modelach rok 97 i 95). O prowadzeniu to nic nie powiem bo nie mam wiekszego doświadczenia. Konstrukcja w miare prosta (wkońcu sam tłok wymieniłem :lol: ) I ogolnie polecam nastepne moto jak bede kupowal to wlasnie yz lub cr ale nowsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O KX-sie nic nie napisał bo to lipa' date='słyszałemże tryby mam odlewane i się skrzynie sypie.Chodzi o roczniki te starsze 90-98.A ztych młodszych to nie wiem.[/quote']

Aj tam KDX ma bardzo zblizony silnik jak KX 91' i skrzynia cyka jak marzenie a silnik jeszcze z plombą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak każda dwusuwowa 125 :-D

 

SX-przejechalem 7-8 godzin, poprzedni właściciel na tym tłoku przejechał 20h i w silniku 0 problemów. Nowsze SX mają hydrauliczne sprzęgło, plus to że możesz je wciskać jednym palcem i nie ma rwących się linek, minusy to większe koszta w razie awarii, i ogólnie jest to bardziej skomplikowane od sprzęgła z linką. Ostatnio padło mi po 5 min jazdy ale na szczęście to tylko niegroźny wyciek przy zbiorniczku.

Podobno SX ma lepszy dół od innych setek. Można jechać z prędkością 10km/h na 4-5 biegu i nie dusi się. Nie wiem czy da się tak na innych setach ale dla mnie to duży plus bo w czasie dojazdu na tor staram się jechać jak najciszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czyli może lepiej zainwestować w tą 250???

kupuj nawet 500 :-D (joke :) ).Już na 4um pisałem sąsiad ma CR 250.Jak jedzie na tor ma pełniutki bak wachy,jeździ 50 minut daje tylko tak 3/4 manetki.Po jeździe zostajke mu 1litr wachy z baku chyba 8 czy 9 litrowego.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle ten ryk 4t jest zdecydowanie ładniejszy (według mnie) niż wszystkich 2T...

 

[ Dopisane: 11-08-2005, 13:29 ]

Cholerka ale te fulle zrzerają tego paliwa :? :? hmmmm...

 

[ Dopisane: 11-08-2005, 13:34 ]

A Ty enduro po sprzedaniu swojej DT o czym będziesz myslał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...