Skocz do zawartości

Bandit 1200 czarny vs. Ford Mondeo kombi


Dual
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jechałem sobie oglądać mieszkanko, gdy na krzyzówce koło

Łozisk zobaczyłem że jest wypadek wiec przejeżdzałem omijając uderzone Mondeo. Nie zauważyłem drugiego auta, troszkę się zdziwiłem ale pojechałem dalej i tylko kątem oka w bocznym lusterku zobaczyłem leżące rozbite moto.

Zawróciłem żeby zobaczyć czy to nie ktoś znajomy i w ogóle czy nie trzeba pomóc - karetka juz byla.

Moto to czarny Bandit 1200, kierowca to chłopak 20latek jadący głowną ulicą od trasy Piaseczno-Magdalenka w kierunku Bobrowca. Z bocznej wyjeżdzała kobieta z 2ka dzieci Fordem i wydawało jej się że zdąrzy wyjechać ale niestety nie zdążyła. Efekt - moto do kasacji, chłopaka zabrała karetka ale na szczęście był przytomny i mam nadzieję że wszystko będzie z nim w porządku. Widziałem rodziców, ojciec dość spokojny ale matka to przyżyła mocno.

Jesli chodzi o samochód (kombi) to dostał z tyłu za tylym słupkim i kołem, czyli prawie wyjechał z bocznej. Poszkodowane to 2 małe dziewczynki. Jedna miała mały usztywniacz na szyjce i była poobijana a druga miała porządnego sińca na czole, obie mocno wystraszone.

Oczywiście komentaże wokół to "ci przeklęci motocykliści, napewno jechał bardzo szybko" i pewnie troszke jechał, ale były tez głosy rozsądku ze w koncu ktoś wymusił.

Jeszcze jedna nauczka zeby uważać na krzyzówkach, bo wydaje nam sie ze ktoś nas widzi i ustąpi a jemu sie wydaje ze to jedzie motorower i zdążą.

Tak jeszcze przy okazji jeśli ktoś zna tego chłopaka (jest z Nowej Iwicznej) to dajcie znać co u niego, jak się czuje fizycznie i psychicznie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musial niezle grzac ze nie zdarzyl wyhamowac. A ja mam odmienne zdanie od waszego. Swiadom zagrorzenia trzeba organiczyc zaufanie do innych uzytkownikow ruchu i jechac rozsadnie tam gdzie trzeba wtedy zdarzy sie wyhamowac jesli wyjedzie ci jakis palant, baba itp.

 

Szkoda chlopaka, dziewczynek i motoru.

 

Ale wina nie zawsze jest tylko i wylacznie po stronie samochodziarzy. Wiem zaraz odezwa sie glosy ze samochodziarze olewaja mototcyklistow i nie traktuja ich na rowni tyle ze rownie czesto wymuszenia pierwszenstwa itp glupoty sa czynione tak samo przeciwko samochodziarza a to ze jest to mniej niebezpieczne bo siedzi sie w puszce to inna sprawa. Wyobrazni nigdy za wiele. A twierdzenie ze nie po to kupuje sie moto ktore osiaga 250 zeby jezdzic w miescie 50 jest co najmniej smieszne. Wyobrazcie sobie ze pomysla w ten sam sposob samochodziarze bo przeciez sporo jest szybkich samochodow. Np astra moje ojca poleci 200 tzn ze mam jezdzic po miescie grubo ponad 100 i klapi na oczy na sklrzyzowaniach bo skoro mam pierwszenstwo to napewno nikt mi nie wyjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już powoli denerwują opinie że motocyklista to to i tamto, a najgorzej jak jeszcze biegły wypadkowy nie lubi motocyklistów, przeczytajcie to (mnie aż skręcało jak to czytałem)

http://www.motormania.pl/biegli_sadowi.php

Nie znam jeszcze dobrze całego forum, mam nadzieję, że nie powtarzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już powoli denerwują opinie że motocyklista to to i tamto' date=' a najgorzej jak jeszcze biegły wypadkowy nie lubi motocyklistów, przeczytajcie to (mnie aż skręcało jak to czytałem)

http://www.motormania.pl/biegli_sadowi.php

Nie znam jeszcze dobrze całego forum, mam nadzieję, że nie powtarzam :)

 

Siema. Bylem na miejscu tego wypadku (widac mnie na zdieciu 1 z lewej) Bylo to gdzies dobry rok temu. Fatalnie to wygladalo. Te suzuki mialo po hamowaniu kwadratowa oponke. Kobieta zginela.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...