Skocz do zawartości

dawcy narządów wariaci !!!!!!!!!!!!


alekoles
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość guzik_Darek

U mnie na wsi to babki nie zwracają uwagi na mnie (i na kolegów też) jest tylko taka jedna wstrętna baba co raz chciała mi opony poprzebijać. Ogólnie większość ludzi nie zwraca uwagi tylko czasami zdaży się jakiś zjeb (jak ta baba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie tego mam skuter (honda) 50cm3. Jeżdzę jak to 50-ką 55/60km/h. Któregoś dnia, pojechałem na imieniny do cioci na wieś, jadę żwirową drogą, a tu wyskakuje mi na drogę jakiś dziad i macha, no to ja się zatrzymuję, podnoszę szczękę w kasku i mówię ,,słucham'' a on do mnie z mordą, że zatrówam powietrze, jeżdząc po drogach polnych, że zborze nie będzie rosło i, że jestem idiotą itp, no to ja olałem sprawę ,,rura'' i pojechałem! Następnego dnia, na tej samej drodzę polnej, gdzie żywego ducha nigdy nie było, nikt tam nie jeździł itp...zza drzewa wyskakuje Policjant i macha lizakiem, żebym się zatrzymał! Ja się zatrzymuję, a on do mnie, że podobno szaleję bardzo szybkimi prędkościami po tych drogach itp, itd...LUDZIE KU**A CZY JAK JEDZIE JEDNOŚLAD TO ODRAZU MA TO ZNACZYĆ, ŻE JEDZIE NA NIM JAKIŚ ,,IDIOTA'', ,,DAWCA ORGANÓW''?? POMYŚLCIE CZASEM, ZANIM KOGOŚ OSKARŻYCIE O ,,JAZDĘ NA MOTORZE'' (co jest idiotyzmem;/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na razie nie mam takich problemów, choć generalnie ludziska podchodzą , oglądają i podziwiają...po prostu zazdroszczą wolności jaką daje motocykl. Co oczywiście nie zmienia faktu że uważają nas za dawców (nie wiedzieć dlaczego :-)) niestety na takową opinię pracują wszyscy na "plastikach" pędzący przez miasta na złamanie karku, zamiast pozwolić ludziom przy rozsądnych prędkościach podziwiać nasze spęta (przecież są drogi na których można zapie#$$#@ć i to w dodatko bez stwarzania zagrożeń dla siebie i innych). A poza tym oglądałem ostatnio wiadomości i podawali że podczas tych wakacji motocykliści stworzyli o ile dobrze pamiętam 12 wypadków z tego 4 śmiertelne - to chyba nie tak dużo jak chodzi opinia , a w szczególności względem wypadków samochodowych) cały problem pewnie polega na tym że motocyklista jak już w coś walnie to jest to dla zwykłego zjadacza chleba "widowisko" a to dlatego że niestety w naszych sprzętach jakoś nie przewidziano "stref zgniotu" i maski jak w aucie....pozdrawiam ....i życzę szerokiej i czystej drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Się naoglądaja filmów z serii "Torque" albo "Aniołki Charliego 2" albo innego S-F a o prawdziwej jeździe nie mają pojęcia i od razu wszyscy są świry...

 

2. "Babcie". Dla Nich to taki pojazd toż to diabelski wymysł, któż to widział żeby na dwóch kołach z takimi prędkościami jeździć...! Toż rower wystarczy a nie silnik do takiej demonicznej maszyny montować...!

 

3. Sąsiedzi... U mnie na osiedlu raczej wszyscy "pokojowo" nastawieni do moto... Czasem nawet można pogadać z sąsiadem... Oprócz mojej "japońskiej szlifierki" jest jeszcze Dniepr, i trzy Enduro... Jedyne co to przez to że mam "plastika" to się martwią czy sobie kuku nie zrobię i czy zbytnio nie szaleję :) Bo to już Stukonne bydle jest :mrgreen: Ale Ci którzy mnie lepiej znają to wiedzą że ja spokojny człowiek jestem :mrgreen: :roll: :mrgreen: :roll:

A po osiedlu nie szaleję, chyba że akurat młodzież stoi i czasem mi marudzą / pokazuja żebym przegazówkę zrobił to czasem się daję podpuścić i się zrobi... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. "Babcie". Dla Nich to taki pojazd toż to diabelski wymysł' date=' któż to widział żeby na dwóch kołach z takimi prędkościami jeździć...! Toż rower wystarczy a nie silnik do takiej demonicznej maszyny montować...! [/quote']

 

albo i na jednym :-D :-D :-D :-D

ja tez puki co nie miewam problemow z sasiadami, gorzej mam z autem bo jak przez rok czasu auto na polskich blachach parkuje w tym samym miejscu codzien to sila rzeczy rzyczliwi sie znajda,haha. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alekoles dobry jestes dzien na forum i 2 ostrzezenia hehe a zeby bylo w temacie to termin dawcy bierze sie z tego, ze motocyklisci to ludzie najczesciej mlodzi (chociaz niezawsze :P ale napewno fizycznie jestesmy o wiele zdrowsi od reszty urzytkownikow drog i nasze organy sa bardziej poszukiwane :) ale to moje osobiste zdanie

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alekoles dobry jestes dzien na forum i 2 ostrzezenia hehe a zeby bylo w temacie to termin dawcy bierze sie z tego, ze motocyklisci to ludzie najczesciej mlodzi (chociaz niezawsze :P ale napewno fizycznie jestesmy o wiele zdrowsi od reszty urzytkownikow drog i nasze organy sa bardziej poszukiwane :) ale to moje osobiste zdanie

 

pozdro

wiesz co :-D :-D :-D tyle na ten temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam all.

Krótko: ostatnio w okolicach Poznania było kilka wypadków spowodowanych przez motocyklistów, ale to często właśnie jest ten % który nie potrafi w prawidłowy i mądry sposób użytkować maszyn które posiadają; np koleś który wjechał w tico ponoc sie scigał; a koles który kilka dni później miał wypadek śmiertelny był ponoć po %%%. To wlasnie przez takie wypadki społeczeństwo uznaje ludzi na 2 kółkach (mam nadz ze sam do nich niedługo dołącze) są nienormalnych i ich celem jest zabicie kogoś lub siebie... Pozdro 4all i szerokiej drogi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MENTALNOSC LUDZI W POLSCE JEST WKURZAJACA CZEMU W ANGLII NIE MOWIA NA LUDZI JEZDZACYCH MOTORAMI ZE SA SWIRUSAMI I DAWCAMI ORGANOW A JEZDZI NAPRAWDE DUZO LUDZI W ROZNYM WIEKU I ROZNEJ PLCI

CHYBA ZA DLUGO BYLISMY POD TEPYM PANOWANIEM ZSRR ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzmy obie na podstawowe pytanie - Ilu ludzi ginie na ścigantach, a ilu na np. chopperach?

 

A co do ludzi to wydaje mi się że Ci których wkurza przejeżdzający motocykl to życiowe niedorajdy oraz jak piszecie "rydzykowie" którzy od małego byli chowani na łańcuchach :-D

 

Jedziesz chopperem - patrzą z zazdrością i gniewem.

jedziesz szlifierą - chcą Cię zabić, zastawić pułapkę :-D , wnyki, złapać i ukamieniować...

 

Miałem kiedyś śmieszną dla mnie sytuację (bo trudno mnie wyprowadzić z równowagi), jadąc trzy metrowym jankiem, wyskoczył mi taki właśne rydzyk na drogę, nie powiem bo janek miał pusty wydeszek 15mm i może go to przygnębiło :-D , ale dziad walił mi pod koło przy 80km/h, była guma i opier... z mojej strony, z jego zresztą też, ale najlepszy był jego sąsiad stary rock&rollowiec od którego dostałem ;) na uspokojenie. Tak więc jak ktoś jest za młodu ulepiony takim zostanie, tak mi się wydaje.

 

Jakby nie było jest zacofanie i zazdrość, z drugiej zaś strony to właśnie młodzi gniewni na szlifierach wyrobili motocyklistom taką a nie inną opinię.

Sami powiedźcie - coś w tym musi być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...