Skocz do zawartości

Jakie spodnie do Off-roadu


Rekomendowane odpowiedzi

Jest wiele różnic między spodniami cross i enduro. Podstawowa to cena - naprawdę dobre spodnie enduro mogą kosztować nawet 1500 zł, podczac gdy crossowe kupić można za 150 zł. Sam mam NoFeary za ponad 1000 zł, ale jak pomyślę, że tyle kasy wydałem 5 lat temu, a spodnie mimo to żyją (choć w międzyczasie miałem chyhba z 6 różnych motocykli), to wydaje się to naprawdę niewiele. I że warto było.

 

Poza tym róznice między spodniami enduro i cross:

 

- grubość materiału (w enduro o wiele grubszy)

 

- różnorodność zastosowanego materaiału (w enduro cordura, nylon, pianki, skóra, zamsz, goreteks)

 

- gumowe wstawki w enduro

 

- wytrzymalsza podszewka w enduro

 

- - przewiewniejsze crossowe spodnie

 

- niepalące się wstawki w okolicy kolan w enduro

 

Kurde dużo jest różnić między spodniami enduro i cross, może coś mi jeszcze przyjdzie do głowy.

 

pzdr

powiem tak masz 100% racji a jak dodam ze kupilem 2 koszulki i spodnie firmy thor (chyba nie musze przedstawiac) model core 4 (najwyzszy model) model 04 za UWAGA ACHTUNG WARNING 500zl to co wy na to jedynym minusem jest to ze sa w bardzo modnym teraz w USA kolorze BIALYM :lol: :? :) ale i tak jestem zadowolony bo jak zobaczylem ile sie cenia w suzuki w piasecznie z takimi samymi to uznalem ze jednak bardzo dobrze zrobilem kupujac je!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model core 4 (najwyzszy model) model 04 za UWAGA ACHTUNG WARNING 500zl

 

Szkoda ze model 2004 a nie terazniejszy. Ale cena dobra jak na tej klasy stroj. Wiesz ceny salonowej nie mozesz do niczego porownywac :) W polsce spodnie foxa kosztuja 650zł a w usa 100$ :) Thor robi ubrania wylacznie na motocross ? Czy maja w ogole kolekcje enduro ?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 80zł kupiłem Acerbic Profile w bardzo dobrym stanie i powiem szczerze ze polecam te spodnie w 100%.

hehe spodnie kiedys byly moje i tez mi sie w nich dobrze jezdzilo ;)

Ostanio bylem na wypadzie i mialem zwykle bojowki moro i strasznie sopbie optarlem noge na boku kolana. Radze kupowac motocyklowe spodnie bo maja inne szwy i maja wzmocnienia w miejscach ktore najczesciej sie niszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...